Новак
Пиемонт Фаулер Риџ 0. in. Дебела 2. внатре широка во должина на луксузен винил преклопувачки скалила за нос

Пиемонт Фаулер Риџ 0. in. Дебела 2. внатре широка во должина на луксузен винил преклопувачки скалила за нос

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.67

Постигнете беспрекорен автентичен изглед на дрво со MSIS Piedmont Fowler Ridge, преклопувајќи го скалило за нос, винилна штица. Може да се користи во текот на вашиот дом во кујната, просторијата за живеење, бањата или дури и подрумот за да се создаде луксузно, прифатливо и ниско решение за тротоарите за одржување. Овој тротоарите е лесен за инсталирање со својот систем за заклучување и пред-приврзана поддршка што го прави DIY-пријателски и дава врвна утеха кога е под нога. Willе го издржи тестот на времето со карактеристики на животна гаранција за живеење и е одлично за зафатено семејство кое не сака да жртвува стил. Ја задржува елеганцијата со јазли богати со ликови и зрна на вистински подови од дрво. Тој е дизајниран за инсталација на работ на шара на скалила. Скаличкото носење со слој за абење AC3 додава убавина во вашиот дом додека апсорбира голем дел од сообраќајот на скалите и обезбедува убав готов изглед на вашиот дом. 19,05 мм дебелина x 2,75 инчи ширина x 94 in. Должина. Може да се инсталира над повеќето постојни површини, вклучувајќи плочки, дрво, бетон и винил. Лесно за чистење и одржување - 100% водоотпорен.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Добијте врвно издржливо и прекрасно винил обликување со плочката за обликување на урбаниот даб на MSI...

Добијте врвно издржлив и прекрасен тротоарите на винил штица со плочката за обликување на носот на MSI Smok

Добијте врвно издржлив и прекрасен тротоарите на винил штица со зачуваната шумска црвена скала за скал�

MSI's Ashland Mill Bay Убава 7 in X 48 in Greige Rustic Doot Изгледа луксузно винил плочки подови е 100% водоотпорна, гребење, дам�

Постигнете беспрекорен автентичен изглед на дрво со винил штица за намалување на површината на површин

Добијте врвно издржлив и прекрасен тротоарите со винил штица со зачуваната шумска шумска винилна штица

Постигнете непречен автентичен изглед на дрво со плочката за обликување на белиот крај на MSI Piedmone Whitmore...

Scroll