Новак
Меѓународно задоволство француски крем за кафе без маснотии од ванила, Флорит Оз

Меѓународно задоволство француски крем за кафе без маснотии од ванила, Флорит Оз

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.33

Меѓународно задоволство без маснотии Француски крема за кафе од ванила е слатко искушение во кремастиот вртлог од класичен француски вкус на ванила. Кошер. Бесплатно лактоза. Дебели слободни богата арома и прекрасен вкус, меѓународното задоволство носи сладок момент на задоволство. Создадете свиленкаста, мазна чаша кафе што е уникатно ваша.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Уживајте во вкусот на богата, мазна крема во вашето кафе без да чувате млеко во канцеларијата Овој удобе

Прескокнете ја кафулето и направете ја вашата утринска пијалак дома со голема вредност крем за кафе без

Caffeemate Espresso Chocolate Chooction Creamer е совршен начин да се создаде вкусна чаша дневно совршенство Инспириран од не

Scroll