Новак
Популарна бања Синатра црна колекција бања Тумблер

Популарна бања Синатра црна колекција бања Тумблер

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 639.84

Синатра Црната е дизајн на стакло со пукнатина на метална црна позадина. Овој дизајн на Синатра е убава, шик, забавна, ажурирање за вашата модерна бања. Популарна бања Синатра црна колекција бања Tumbler : Синатра црна е дизајн на пукнатина стакло на метална црна позадина. Овој дизајн на Синатра е убава, шик, забавна, ажурирање за вашата модерна бања. Црниот Tumbler Синатра координира со соодветни додатоци за бања, килим, сет за пешкири и завеса за туширање. Предметот е само миење на рацете. Материјал : Полиестерска смола. Увезени. Избришете чиста. Предметот е само миење на рацете.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Организатор на играчки за бања Нашите чаши за вшмукување "заклучување " Откако ќе ја преместите куката ш

Овој кабинет за ткиво на аголот нуди доволно простор за складирање со 1 предел за ткиво, 2 дни полици, кои

Големина за да одговара на вашиот секојдневен живот : Eatex Stackable Plastic Storager Cuns и фиоки беа дизајнирани околу

Подобри домови и градини, држач за четки за чинија со црна тоалета од тоа, додава функционален стил на ва

Максимумот? Колекцијата има модерна архитектура со симетрична рамка и јасни линии Оваа фузија создава �

Дајте му на вашата бања природна талент со додатоците за гранки за слатки домови Оваа модерна колекција

Додадете допир на стил и функционалност на вашиот мијалник со подобри домови и градини Вестпорт диспен�

Донесете малку елеганција во вашата бања со мермерни додатоци на Collection Collection Collection Дизајнирано со стил

Кутија за накит со 3фигури на i Design е идеална за секоја просторија во вашиот дом Организирајте го вашиот �

Максимизирајте го вашиот простор за висина на пешкир со додавање на оваа елегантна решетка за пешкири о

Едноставно поврзете го со стандардно црево за градина и користете го како хонорарен туш или поставете г

Направете ја вашата бања стилска оаза на која сакате да се вратите дома со овој сет за додатоци за бања с

Диспензери, тоалетно ткиво Scott® Essential ™ Correless Jumbo Roll Tission Dispenser Систем за ткиво на бања со висок капацитет �

Освежете ја вашата бања едноставно и убаво со ова задебелување сапун сапун од Croydex Честер ...

Колекцијата Safford со подобри домови и градини веднаш го надградува секој простор Овој држач за тоалетна �

Класичен и елегантен во исто време Оваа шипка за пешкири од 24 1 / 2 инчи од колекцијата Космос Мат Црната с

На секој господин му требаат совршени алатки за да остане остра Огледалото за туширање без магла за маг�

Комплетот за додатоци за Cade Countertop за бања idesign е совршен за организирање на вашата бања Овој сет вклучув�

Главните 3парчиња цврста боја мека допир бања поставена во црна боја ќе ви дадат сè што ви треба за стилс

Рачно сапун Dial® Професионална грижа за рацете каде било диспензерот Непочит, атрактивен диспендер од т�

Ажурирајте ја бањата со прекрасниот и стилски четкан месинг Подобри домови и градини 5 парчиња хардвер �

Додадете некаков стил и функционалност во вашата бања со главните места за слободно држач за тоалетна х

Чувајте ја вашата бања убаво организирана со подобри домови и градини со 2 парчиња матни гребени Направ�

Главни паметни додатоци Пластично сапун сапун, држач за сапуни на Arctic White паметни додатоци обезбедува п�

Крајот на опашката има поголема тркалезна кука спречува да се спушти хартиена ролна, одлично за бања, ку

Sugift 3 нивоа црна метална пешкир решетката хром висок индустриски модерен држач за пешкир за пешкири за о

Големите разноврсни прегради на овој организатор со пет оддели се совршени за организирање производи з

Алуминиумски wallид монтиран за крпа за облеки за капачиња 8 куки за закачалка : Материјал : Кука е изработ�

Scroll