Новак
Агилност Авто делови Тешки радијатор за меѓународни специфични модели

Агилност Авто делови Тешки радијатор за меѓународни специфични модели

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1369.28

Agility Auto Parts Најновата линија на производи е широка линија на средната агилност од класа 5-7 обезбедува вредност на многу различни начини : зголемени термички перформанси, подобрени карактеристики на дизајнот и дизајн на заедништво за максимална достапност со минималната количина на делови.; Агилност нуди овластени радијатори кои ги исполнуваат или ги надминуваат спецификациите на производителот кои се подготвени да ги инсталираат надвор од кутијата.; Инженеринг и произведен под системот за квалитет ISO TS16949, секој радијатор е тестиран од 100% протекување . Алуминиумска конструкција. Радијатор - 2 ред. Основни димензии - 33,5 x 26,25 x 2,25 (инчи). Дизајн на проток. Капка вклопување за лесна инсталација во вашето возило.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Поддржано од гаранцијата за делови за моторни услуги, која нуди 2 години, неограничена километража, огра

Agility Auto Parts Најновата линија на производи е широка линија на средната агилност од класа 57 обезбедува вре�

Радијаторите се важен дел од системот за ладење на моторот Главната функција на радијаторот е да се изв�

Agility Auto Parts нуди целосна линија на автомобилски радијатори кои опфаќаат над 98% од сите апликации за возил

Agility Auto Parts нуди целосна линија на автомобилски радијатори кои опфаќаат над 98% од сите апликации за возил

Радијаторите се важен дел од системот за ладење на моторот Главната функција на радијаторот е да се изв�

Agility Auto Parts нуди целосна линија на автомобилски радијатори кои опфаќаат над 98% од сите апликации за возил

Agility Auto Parts нуди целосна линија на автомобилски радијатори кои опфаќаат над 98% од сите апликации за возил

Agility Auto Parts нуди целосна линија на автомобилски радијатори кои опфаќаат над 98% од сите апликации за возил

Глобални делови Distributors LLC Radiator изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчис

Радијаторите се важен дел од системот за ладење на моторот Главната функција на радијаторот е да се изв�

Agility Auto Parts нуди целосна линија на автомобилски радијатори кои опфаќаат над 98% од сите апликации за возил

Koyo Cooling Aluminum Core Radiator, пластичен резервоар Koyo ладење алуминиумско јадро радијатор, пластичен резервоар с�

Scroll