Новак
Меркури иновации во затворен завесен светла, LED диоди со повеќе бои, режими на трепкање, далечински управувач, USB напојување

Меркури иновации во затворен завесен светла, LED диоди со повеќе бои, режими на трепкање, далечински управувач,

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.00

Совршен за спални соби, дневни соби и многу повеќе. Оваа иновација на Меркури каскадна разнобојна завеса го поставува расположението за забави, собири или само релаксирање. Уживајте во брилијантен дисплеј и гледајте го блицот на светлата. Донесете мулти -боја сјај на вашиот wallид, завеси и повеќе со каскадни завеси светла! 200 -те LED светла се распоредени во 8 жици кои висат од влакно за поврзување за лесно виси и прекрасен ефект на повеќе бои. Вклучениот далечински управувач ви овозможува да ги вклучите и исклучите светлата на завесата и да го активирате неговиот режим на трепкање. 200 повеќебојни LED светла. 8 нишки светлина. 3 режими на трепкање. Флексибилна чиста жица. 7ft. Широк x 6.2ft. Долго. USB-напојување. Вклучен далечински управувач. Само во затворен употреба.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Сите наши уметнички отпечатоци започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се

Официјално лиценциран деклас Ултра прицврстувачите се држат до повеќе површини и се отстранливи и едно

Уметник : Грејс Поп Предмет : Пејзаж за пејзаж : Модерни и современи проодни типови : галерија обвиткано п

Елеганцијата и луксузот е потценување за оваа урбана елегантна декоративна перница Донесете софистици

Домашната суштина Апартманот Каролин ја уништи сетот за печатење на гингам, нуди забавно ажурирање на ф

Уметник : Патрик Саливансибукјект : животни Стил : Модерни и современи проодни типови : галеријаобвиткан

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

The Yellow Rose 3 D Crystal Cryzze изгледа како да е само отсечено од стеблото! Тоа е елегантна, проucирна, кристална заг�

Дизајнирано од легендарниот повикувач на був, Марк Прудом, овој ретуниран повик за професионално ниво с

На следното патување, студени пијалоци и храна до 40 степени поладни од околната температура без потреба

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Scroll