Новак
Bridgestone Dueler H T 255 65R 99W лесен камион гума

Bridgestone Dueler H T 255 65R 99W лесен камион гума

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2858.24

Наменето за употреба на спортски автомобили, Potenza RE050 A е гума со ултра-високи перформанси која им нуди на возачите подобрена реакција на управувачот, контрола и способности за вртење. Bridgestone Dueler H/T 689 255/65 R16 99 W лесен камион гума.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Херкулес Ултра турнеја Ле самоуверено мотор Нашата предводничка турнеја низ целата сезона, родена од г

Bridgestone Dueler H / P Sport 275 / 60 R17 110 V 300 А летна гума Bridgestone Dueler H / P Sport 275 / 60 R17 110 V 300 А летна гума Bridgestone Dueler H / P Sport 275 /

Dueler A / T Revo 2 Сите временски гуми од Bridgestone обезбедуваат исклучителни перформанси во повеќето услови на в�

Основачот на Bridgestone, Shojiro Ishibashi, настојуваше да создаде компанија посветена на „општеството на општеств�

Гумите на Dueler Bridgestone H / T 687 настапуваат во сите временски услови со профил на непречено возење за поудобн

Опкружените и страничните жлебови помагаат во елиминирање на водата од стапалото на гумата, отпор на хи

Scroll