Новак
Без граници јуниори со кадифена фустан

Без граници јуниори со кадифена фустан

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 128.00

Вашиот еден и направен изглед за викенд е подготвен да оди-тоа е лесно! Со дизајн со краток ракав и силуета на телото, овој кадифен фустан од без граници е забавен додаток на вашата гардероба. Спарете го со патики за целосен изглед кој е кул и истакнат со графички принт. Исклучиво на. Материјал : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Bodycon. Должина : должина над коленото. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : вратот на лажичка; Графички принт од предната страна. Кадифениот фустан на јуниори од без граници.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Ова копче за работна облека од памук од планина и острови надолу нуди екстремна издржливост и удобност �

Тие се идеални за мерење на најразлични суви состојки, како што се брашно, шеќер, сол, мешавина од тесто, �

Прекрасната рустикална дрва спарена со рачно фалсификувано железо ги прави нашите загради за железо, к�

Со чист и класичен профил, можете да го спарите женскиот AVI со кој било изглед што го сакате Со високо раз

Целосно извајана во 360 степени, капакот на капакот изгледа одлично од кој било агол и е возбудлив додато�

Мама и тато ќе бидат удобни да го носат ранецот Готам Голем ентериер во кој има посебни прегради за скла�

Главни поставувања 5 PC сет 4 црни рамки и "семејство " Burlap Plaque Mainstays 5 PC сет сет вклучува 4 црни рамки и една

Претворете го вашиот двор во уникатен, удобен одмор со овој стилски мебел за внатрешен двор од студиото

Уживајте во слушање музика каде било дома или во движење со овој преносен систем за звучници на Craig Bluetooth

Лизгајте ги овие прекрасно класични потпетици што ќе облечат каква било облека Тие имаат мека мачка за �

Поставете го вашето момче да ги повлече овие технолошки панталони од руно од Расел Бојс и да се подготви

Уметник : Craig Snodgrasssubject : Graphic Illustration Style : Современа трговска марка ликовна уметност „Долга прошетка“ пла

Редовните фармерки на Levi's® 502 се рафинирани, модерна алтернатива на директно фармерки Со дополнителна п

Acer A500 C02 C Carrying Case for 10" Tablet PC, Brown, Leather Body, 1" Height x 11.6" Width x 7.7" Depth Acer A500 C02 C Carrying Case for 10" Tablet PC, Brown Designed for tablet pc...

Уметник : anоан Портсубјект : Флоралстил : Модерни производски тип на минијатурно производ : уметничка ум�

Откако студирал графички дизајн и ликовни уметности на Факултетот за визуелни уметности и Институтот П

Симпатично печатено здолниште со детали за шушкање и шорцеви под нив ги прават овие здолништа со скутер

Прекрасен почеток на неговиот сончев ден Графичкиот резервоар на Гаранималс го одржува кул, случајно и

Тој ќе изгледа силно симпатично во овој супер мек, памучен четири парчиња сет од контакт бебе Вклучува о

Не е потребно да се има дух на девет опашка Китсун за да успее во животот како Наруто Узумаки, херој на На

Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери Побарајте го нашето лого

Ова е повторно воспоставен производ EPSON T288 XL печатач за касети; Вклучува 1 секој од T288 XL црна (T288 XL120), ција

Scroll