Новак
Mens Black Ceramic Satin Finish Beveled Edge Band

Mens Black Ceramic Satin Finish Beveled Edge Band

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.67

Издржлив и отпорен на гребење додека сè уште задржува елегантен сјај, овој црн керамички прстен за мажи е едноставен додаток на класична колекција за накит за мажи. Познато е дека е отпорен на гребење, керамика е материјал што може да се користи секој ден без грижа. Предниот дел на керамичкиот прстен е четкан чист за да се фрли футуристички сјај додека рабовите се полираат светло за да се подобри едноставниот дизајн на прстените. Внатрешниот лак за прстени се осигурува дека прстенот се лизга без напор. Машка 8мм црна керамичка сатенска сатенска завршна облога опсег : Материјал : Црна керамичка ширина : 8ммфиниш : сатината што може да се појави во големини 8-13.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Контрола со нашиот маж од не'рѓосувачки челик двотон црна IP слоевита лента и облечете го ова трендовски

Совршен прстен за какво било принудување; Вашиот мовлив даб маскирен инлеј ви овозможува да се мешате с�

Крајбрежен накит со двојно црно јаглеродно влакно вметнување титаниумски опсег прстен (8мм) Овој два то�

Овој уникатен опсег од 7,7 мм е парче за разговор Се одликува со златоip "t " мат финиш дизајн на спинерот и е

Крајбрежниот накит од не'рѓосувачки челик со двојна јаглеродна влакна лента со затемнување на модернат

Радувај се со нашиот маж од не'рѓосувачки челик златен тон на крстот Овој прстен отпорен на Tarnish нуди тра

Крајбрежен накит со два тона кубна цирконија вечноста бенд ringвонат стилски не'рѓосувачки челик бенд за

Овој впечатлив бенд е одличен избор кој претпочита драматичен смел изглед Извадена од титаниум, овој оп

Менс оригинален месечен месечина злато позлатен прстен од не'рѓосувачки челик направен од накит од бле�

Одете подалеку од вашата зона за удобност со нашата машка 8 мм свадбена свадба на јаглеродни влакна! Ово�

Крајбрежен накит златен позлатен кристален жлеб прстен од не'рѓосувачки челик (8мм) Додадете модерен ст�

Крајбрежниот накит Сини кристални камења злато позлатена рингенза од не'рѓосувачки челик секој ден има

Совршен прстен за секоја пригода; Вашиот мовлив даб маскирен инлеј ви овозможува да се мешате со природ�

Искра и сјај со овој прекрасен прстен CZ од не'рѓосувачки челик Овој блескав прстен има современ дизајн, �

Достоинствено на вашиот изглед со носење на овој волшебна група, обликувана од титаниум Оваа лента со ш�

Разговорот започна со нашиот маж од не'рѓосувачки челик црно сина IP зачукана завршна група! Неговиот см�

Изразувајте ја својата бескрајна loveубов со овој прекрасен црн и жолт бенд од волфрам Овој бенд може да с

Scroll