Новак
Колистичка количка за вагон за алатка со прилагодливи рачки, преклопување вагон градинарска количка за плажа со додаток за рефлексија на јаже, за активности на отв

Колистичка количка за вагон за алатка со прилагодливи рачки, преклопување вагон градинарска количка за плажа

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1615.36

Рамката, фиксната рачка е цврста и практична, гуменото тркало е погодно за тврд пат и плажа. 【Лесно преклопување и складирање】 Вагон на отворено има внатрешен дизајн на влечење, неколку секунди може лесно да се преклопи и да се прошири, без инсталација , Едноставна операција.2 "x 9 " во склопена големина и може да се преклопи во преносна торба и заштеда на простор, или лесно да се чува во плакарот, гаражата или Траги на автомобили.85lbsframe : издржлив челик , набори погодно , црна обложена во прав, црна количка за вагон со прилагодливи рачки, преклопување вагон градинарска количка за шопинг-плажа со додаток на појас за рефлексија на јаже, за активности на отворено, плажи, паркови, кампување (црвено).Карактеристики : Ако сте го стори тоа, супер родител, ги знаете борбите да се обидете да ги транспортирате играчките на вашите деца и дневните потреби на плажа или на спортски настан. За разлика од другите колички за копирање, ова се склопува компактно и лесно се чува во вашиот трупец, гаража или плакарот, обезбедувајќи лесен транспорт. Осветлете го вашиот товар и искористете ја оваа разноврсна количка за вашите секојдневни потреби. Последно. 【Апликации со широк опсег】 Преклопни алатка Вагони се користат во широк опсег на апликации, како што се активности на отворено, плажи, градини, паркови, кампување или шопинг за да го направите вашиот живот поудобен. Плус, најдобриот дел е што се потребни само секунди за поставување и употреба.8 "Color : Redmax Тежина на тежина : 150lbsweight : 19. Дојдете со прилагодлива рачка за без напор транспорт низ повеќе површини (тротоарот, трева, итн. Вагонот за комунални услуги, исто така, се склопува во целосна големина за неколку секунди без потребно склопување.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Овој 52 ”мат црн затворен / отворен 3 сечил тавански вентилатор од подобри домови, исто така, може да се об

Оваа исклучителна традиционална платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија Оваа â multiбој�

Изберете го вашиот модел за автомобил за сопствени вклопувачки автомобили Панталони заштеда на прилаг�

Ова подготвено уметничко дело на подготвено, изборно се одликува со апстрактна слика на неутрални бои.gi

Потписот од Levi Strauss & Co ™ женските слаби фармерки на жените се предодредени да бидат пар во ротацијата на

Чекор во најсечениот чизми со потпетици од Бринли Ко Ова прекрасно подигање со потпетици со потпетици н

Оваа оригинална апстрактна уметност од дрво се вклопува и во рустикални декори, како и во современи про�

Завртете се во елегантни, мазни 100% памук Sateen со комплети за броење на акварели на акварел на Martex 400 Овие 40

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee текстурирана wallидна уме�

Овој стилски и уникатен доормат прави совршено забавен додаток на кој било трем, внатрешен двор или вра�

Пар на станови на Викторија? К со украс за појавување на материјал со текстуриран материјал од предниот

Во рамките на графичката колекција има различни слики врамени со убаво декоративно обликување, давајќи

Подготвени да се претставиме со презентација на безжични во различни големини, трговска марка ликовна �

Кога вашите електронски уреди работат на батерија, едноставно вклучете го кој било од вашите уреди со в�

Од стабилни изрази, ова е едноставен, прекрасен срцев прстен во сребро Амблемот на срцето има зачудувач�

Le Women Comfort Waist Skortperfect за спорт, истражување на отворено или проекти за куќи, Скарт за удобно половината на

Уметник : Лила Брама Предмет : Апстракт Стил : Модерни и современи Производ Тип : Галеријаобвиткано платн

Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка п�

Rosewill PCIE Паралелна картичка 1 Порта Модел RC302 E, приклучок за картички, PCI Express X1, компјутер, 1 x Број на парал�

Обезбедете вкусна и хранлива глава што ви е потребна вие и вашето семејство Гигантскиот збогатен леб на

Scroll