Новак
Ekena Millwork 4 W 10 H 18'l 3-страничен пеки кипарис ендуратан фау дрво тавански зрак, запален бор

Ekena Millwork 4 W 10 H 18'l 3-страничен пеки кипарис ендуратан фау дрво тавански зрак, запален бор

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.67

За подобрување на целокупната автентичност, Ekena Millwork нуди опционално капнување на гумени зраци за да го реплицира изгледот на тешкиот, фалсификуван хардвер за прицврстување на ковано железо. Прекрасно раскинување долги ходници или распоред на отворени концепти.Гредите од дрво од дрво нудат можности за дизајнирање што не може вистинското дрво. Автентични и точни реални текстури на дрво. Поддршка за поддршка на греди, со тоа што ги покрива со греди од дрво од дрво за моментален топол и луксузен изглед. Направено од полиуретан со висока густина, екстремно издржливо и без одржување. Нашите греди можат лесно да се инсталираат како проект DIY со стандардни алатки и хардвер. Заштедете време и пари со зраци на зраци, затоа што не бараат широка работна сила и експертиза или скапа опрема за инсталирање. Додадете значителна домашна вредност со сите естетски придобивки од вистинско дрво без никакви недостатоци. Секоја серија е завршена и ќе има различни поттикнувања и бои. За луксузно ажурирање, комбинирајте неколку греди заедно за зачудувачка шема на решетка или обична бандаж. Поради неговата лесна тежина и леснотијата на инсталација, можете лесно да создадете карактеристика за привлекување на засводени тавани или обични простори. Шупниот дизајн исто така ви овозможува да скриете кабел, цевки или да направите прилагодени светлосни карактеристики. Плус, тие се практично бесплатно за одржување.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Загради за ковано железо обезбедуваат алтернатива на држачите од дрво и корбели Со употреба на ковано ж

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Нашите греди на таванот на дрво ендуратан, се неверојатна инвестиција, обезбедувајќи исклучителен изгл

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Со повеќе стилови на веб, акорд и кралски пост, плус дополнителни достапни опции за нарачка, нашите загр�

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Нашите греди на таванот на дрво ендуратан, се неверојатна инвестиција, обезбедувајќи исклучителен изгл

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Инсталацијата е ветре со претходно дупчење дупки Челикот ја исполнува побарувачката за урбан, индустри

Исцедените завршувања на нашите столбови од дрво од дрво носат временска патина и карактер што ги прави

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

Вентите за отвори се совршен начин за подобрување на изгледот и чувството на вашиот дом...

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

Поддршка за поддршка на греди, со тоа што ги покрива со греди од дрво од дрво за моментален топол и луксу�

Загради за ковано железо обезбедуваат алтернатива на држачите од дрво и корбели Со употреба на ковано ж

Додадете ја вашата лична талент во нашата wallидна уметност за лесно, прифатливо оригинално ремек дело...

Лесен, лесен за инсталирање со едноставно блокирање на дрво Поддршка за поддршка на греди, со тоа што ги

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Автентични и точни реални текстури на дрво Поради неговата лесна тежина и леснотијата на инсталација, м

Исцедените завршувања на нашите столбови од дрво од дрво носат временска патина и карактер што ги прави

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Scroll