Новак
Надворешна боја на Хеп, надворешна боја + буквар полу-сјај, сребрен пердув беж, квартал

Надворешна боја на Хеп, надворешна боја + буквар полу-сјај, сребрен пердув беж, квартал

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 671.04

Glidden® High Endurence® Plus Надворешна боја + Primer го носи квалитетот што го очекувате од Glidden® до вашите проекти на отворено. Оваа изведба на латекс-боја е идеална за правилно подготвена или претходно обоена надворешна дрво, штуко, бетон, претходно примиран и неискрена табла, табла за цемент на влакна, измешана алуминиум, исушена винил обвивка*и метал. 100% акрилна формула штити од УВ зраци и се спротивставува на бледнее во боја. Обезбедува одлична скриена и адхезија и облога отпорна на мувла што може да се примени на ниски температури (до 35ºF). *Винил обвивка и слични пластични композити не треба да бидат обоени со боја потемна од оригиналната боја. Сликањето винил обвивка или пластични композити со потемна боја може да предизвикаат да се искриват. Изборот на боја за употреба преку винил обвивка е ограничен. За информации, јавете се на 1-800-441-9695. Надворешна течна боја + буквар*. 100% акрилик. Одлично покривање на адхезија до 100 квадратни метри по квар. Се спротивставува на бледнее, пукајќи суво време 30-60 минути, повторно 2-4 часа. Достапно во избраната палета на нашите најпопуларни бои.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Колку и да е удобно како и секогаш и со нови бои за есен, овие атлетски дела на овие момчиња со долги рака�

Удобната ткаенина и дизајнот на Racerback ја истакнуваат оваа двојна спортски градници за девојчиња од атле

Моќ на карирана! Овие кошули за мажи од памук од dvision имаат привлечна карирана шема и удобни кратки ракав

За да ги одржуваат работите едноставни, облеката на овие девојчиња е многу лесна за чистење Резервоар : 1

Барате нешто лесно да се носи со лежерен стилски изглед? Лизгајте се на Клипер и одете! Со чиста силуета �

Проверете го ова три пакувања за вашето мало девојче! Удобно и удобно, оваа bralette поставена од розова ети�

Цврст кабел од не'рѓосувачки челик од 4мм Нежните заоблени врвови за удобност 25мм алуминиумски диск шар�

Фаќањето на вашата граница на лосос, пастрмка и челик понекогаш значи префрлување на нешто ново што раб�

Уметник : Крис Пасксебјект : Апстракт Стил : Модерни и современи Производ Тип : Галеријаобвиткано платно

Убав додаток на вашата колекција, градниот градник на тајните богатства обезбедува женски изглед со де�

Ниво на размачкана полите и печатење на сите додаваат едноставно стилски допир на овој фустан без грани

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие декоративни естетск�

Пролектрикс стап за чистење на пареа, 1500 W мотор, 11 "Ширина на чистење, 16,50 стапки на кабел, агруми тангетр�

Ажурирајте ја вашата гардероба со топло време со елементите на елоквиите, предниот фустан со резервоар�

Од задниот двор до плажа, оваа кошула со кратки ракави на Georgeорџ додава тропски допир на вашата гардероб

Сет вклучуваат : 1 покритие : 68x90 "1 Стандарден срам : 20x26 " 2 Декоративни перници : 12x16 " / 16x16 " Постави : 1 покри�

Заштитете се себеси и вашиот душек со подлогата за памук на памук на топови Оваа ставка е хипоалергична

Грда Стик 6 панел Бејзбол Твил капа Една големина најмногу одговара Шекспир Грда Стик Лого Бејзбол капа

Донесете чувство на топлина и удобност во вашата спална соба со креветот на платформата Медисон...

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцелари�

Осветлете го вашиот дом со носталгичната свеќа од снежен човек од г дин Божиќ Оваа 9,5 "Сина сјајна свеќа �

Оваа волна со раб е уметност за подот Шарената апстрактна шема е изјава за стил за вашиот дом...

Scroll