Новак
Clarity® Dect 6. D703HS Дополнителна слушалка

Clarity® Dect 6. D703HS Дополнителна слушалка

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 799.84

Гласен и чист звучник за слушалки. Компатибилен слух. Може да се прошири до 5 слушалки. Екранот за тастатура за тастатура и повикувач на тастатурата дејствува како супер-светло визуелни рингери. 1-годишна гаранција. Вклучува база, адаптер, клип за појас и приклучок за слушалки од 2,5 мм. Дополнителна слушалка за D703 ™, E814 & E814 CC.0 D703 HS Дополнителна слушалка; Дополнителна слушалка за технологијата D703 ™, E814 патентирана дигитална Clarity Power ™ јасно ги засилува дојдовните звуци до 30d B или 6x погласно од нормалниот телефон; 4 Поставки за тон за прилагодување на искуството за слушање; Гласни големи копчиња со големи броеви; 10 копчиња за брзо бирање; 100-име 20 Меморија за редицијална последна бројка; Лесно за читање на екранот за лична карта; Голема тастатура со позадинско осветлување; Тастатура со позадинско осветлување 10 гласно слушно помагало компатибилен; Може да се прошири до 5 слушалки; 1-годишна гаранција; Вклучува база, адаптер, клип за појас Оваа Clarity® Dect 6. Лесно за читање на екранот за лична карта. 10 копчиња за брзо бирање. Големи копчиња со големи броеви. Патентираната дигитална Clarity Power ™ технологијата јасно ги засилува дојдовните звуци до 30d B или 6x погласно од нормалниот телефон.0 D703 HS ™ Дополнителна слушалка е висококвалитетна ставка за телефони со специјални потреби од нашите компјутерски периферни уреди и домашни канцелариски кабел и безжични телефони за специјални потреби телефони за специјални потреби за телефони за специјални потреби. 20 Меморија за редакција на последен број. 4 Поставки за тон за прилагодување на искуството за слушање. 100-име и број на телефонски именик.Јасност 52703. Голема тастатура со позадинско осветлување.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Polycom Voicestation 300 е мал конференциски телефон идеално прилагоден за работна површина, канцеларии и други ма

Телефонската серија на Motorola T6 серија безжични со 3 слушалки е изградена за да ја олесни комуникацијата, �

Ширина на опсегот : 24мм во близина на случајот Временски зони : сингл Цврста и лесна рамка : Овој сет за са

АТ & Т ATCL2940 КОРДЕН Спитувач со голем приказ Овој кабел за звучник со голем дисплеј е одлична ставка од ка�

Кога помалку моќност се користи од слушалката за да комуницира со основната единица, траењето на батери

Слушајте јасно со оваа серија на легенда засилен тенок лименски кабел со пакет за лична карта...

Клучни карактеристики и придобивки : Дополнителна слушалка и лулка за полнење Dect 6.0 Мешање без безжични

Телефонската серија на Motorola T6 серија безжични со 4 слушалки е изградена за да ја олесни комуникацијата, �

Звучникот ATT & T 2LINE има популарни карактеристики, вклучувајќи конференции, брзо бирање, лична карта за по

Телефонот AT&T Dect 6.0 безжичен се одликува со дигитална технологија Dect 6.0 за бесплатни повици Бирање на кук�

Резолуцијата со целосна HD 1080p обезбедува јасна и јасна слика за околината без разлика дали е дневно или �

Измешајте и се совпаѓаат со другите уникатни домашни украси, алатки, канцелариски производи и повеќе по

Јасност C410 900 MHz без безжичен телефон, 1 x Телефонска линија C410 900 MHz безжичен телефонски фреквентен опсег :

Advanced Dect 6.0 технологијата работи на ново објавениот опсег од 1.9 GHz Uniden Dect инкорпорираше уникатна технолог�

Уживајте во телефонската покриеност за целиот ваш дом со овој пакет од Panasonic! Вклучува Dect 6.0 плус безжиче

Dect 6.0 PlDect PlTechnology го зема врвниот квалитет на звукот и извонреден опсег на телефони Dect 6.0 на едно ново ново

Овој прекрасен декор од декод вклучува 8инчен гроздобер рефлексии, месинггроздобер стил, работен телеф�

Телефоните отпорни на капки и прскање се доволно тешки за да го поминаа тестот за механички / транзитни �

Scroll