Новак
Daiwa Spinmatic Spinning Rod

Daiwa Spinmatic Spinning Rod

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 959.20

Оваа шипка за вртење на пакетот Daiwa ви овозможува да фрлите полесни придонеси и да ги почувствувате најмалите каснувања, додека сè уште обезбедувате многу 'рбет. Овие прачки се одлични за пастрмка, панфис и крпи. Шипка за вртење на пакетот Daiwa : Високи перформанси, графит празно за максимална моќност и чувствителност. Упатства за ниско-триење, сечење на алуминиум оксид. Оригиналниот седиште на Фуџи Роул цврсто ја прицврстува секоја ултра лесна ролна. Класична рачка за плута за топла, сигурна удобност. Чувар на кука.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Вредности, но сепак натоварени со карактеристики со високи перформанси што се очекуваат во поскапи шип�

TM66 SPT Travel Mate Rod Без разлика дали патувате низ целата земја или веднаш по патот, шипките за патувања на Шек�

8 трајни водичи : изградени за да издржат тешки борби и груб третман без да ја разгалат линијата, овие вод

Крапите се можеби најпознатите достапни риби во земјата, но сепак во најголем дел, достапните шипки за р

Ажурираната серија за екскурзија на Шекспир екскурзија, дава широк спектар на должини и активности за п

Сјавањето за риболов Окума е горд да го објави објавувањето на совршената серија на шипки за брзорастеч

Екскурзивните шипки на Шекспир се совршена шипка за најразлични видови Америка оди на риболов со Шексп�

Доверливо седиште на ролна : Интегрираното седиште на ролна обезбедува додадено Биланс на која било лес

Грдите прачки од тигар тигар се разноврсни прачки што можат да се користат од брег до брег Овие шипки се

Изборот за 13 те риболов серија на шипки од сребрена серија не гледа ништо Има многу 'рбет за тврди мотиви

Серијалот „Беркли пастрмка“ серија за вртење е дизајнирана специјално да се фрли понатаму и со поголе�

Серијата Фенвик Игл го претставува нашето богато наследство како градеж на премиера на шипки со нашите

Специјална понуда достапна 2 / 1 / 2019 до 5 / 13 / 2019 : Добијте 20 УСД со купување на Фенвик Род и ролна на Pfleuger со

Micros Falcon Bucoo ја комбинираат најновата технологија со квалитетно американско занаетчиство Докажаниот гр�

Roptor прачките се едноставно најтешките прачки што ќе ги користите Неверојатно силна изградба на 2 парчињ

Риболов на Walleye е повеќе од само влечење свирка и минов Техниките што ги користат посветени очила за очи

Новата генерација во перформансите на риболов, серијалот „Falcon Evo“ е најпопуларните дејства на Falcon FishCatc

Свежо од лабораторијата, 13 те риболов судбина VIII се изби од својата тест цевка и е тука Без да се обидеме

Scroll