Новак
Ирина Ирина ИНЕВЕНСКИ ПРОСТОРСКИ ПРОСТОРСКИ МАТАЛНА ОБРАЗОВАНИЕ ОБРАЗОВАНИЕ

Ирина Ирина ИНЕВЕНСКИ ПРОСТОРСКИ ПРОСТОРСКИ МАТАЛНА ОБРАЗОВАНИЕ ОБРАЗОВАНИЕ

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 0.67

Опис : Направено од силен и издржлив метален материјал што ќе трае со години. Одлично е да го обесувате секој тежок палто, костум, фармерки, џемпер, итн. Секоја закачалка за крпа има 6 слотови за да спречи лизгање на облеката. Може да ја заштити закачалката од пад. Оваа магична закачалка може да се постави хоризонтално или вертикално, каде што има две подвижни куки на двата краја со ротирачки флексибилни. Спецификација : Материјал : Метал. : Може да има малку искривувања во боја заради различни компјутерски резолуции. Може да има мала грешка поради различно мерење на рацете. Пакуван вклучен : 1 * Преклопување на метална закачалка. Мултифункционална плакара за преклопување метал за сушење метал за складирање на облека за гардероба за гардероба.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Ново преземање на традиционален дизајн, овој кат, кој стои хармоника, е проширен конструиран со челик об

Овој удобен, решетката за сушење преку врата од Витмор има компактен дизајн кој виси дискретно над која

Витмор нуди широк спектар на удобни, енергетски и лавици за сушење за заштеда на простор...

Карактеристики : 100% нов и висок квалитет и на отворено со употреба.Пецификации : Главна боја : Белитм Гол�

Scroll