Новак
Awntech destin со прирачник за аспиратор што може да се повлече

Awntech destin со прирачник за аспиратор што може да се повлече

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.00

Тешката влечење што може да се повлече доаѓа со стандардни загради за wallидови. Постојат различни големини и бои за избор од разумни цени. Проекцијата Awntech Awning е достапен во повеќе бои и големини. Овој аспиратор го покрива горниот дел од ролериската цевка Awnings и страните на тревога каде што се оперативните компоненти. Зачувувањето може да се инсталира на многу различни површини како што се тули, штуко, дрво, камен и други. Destin со прирачник за аспиратор што може да се повлече : Тешка, рамка од професионално ниво е обложена со прав во бела боја. Монтирањето на оваа трева е едноставно со нашиот чекор-по-чекор прирачник за инсталатори за професионални или DIY (направете го тоа сами). Destin е наш стандарден двор со качулка, кој може да се повлече и се нуди во рачни и моторизирани операции. Различна карактеристика на дестинот е алуминиумскиот заштитен аспиратор. Зачудувачките бродови целосно се собраа, бараат само инсталација на wallидни загради и лизгање на тревата во држачите. Ткаенините се ткаени со 100-процентни раствори-обоени акрилни, антимикробни предива и се третираат со обложувања отпорни на УВ и вода.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Ретро отворената еднострана падина на Awntech Далас додава софистициран и елегантен изглед во која било ку

Awntech BeautyMark Destin 20 'Моторизирана повлечена од трескање : Структурна алуминиум и челична рамка за обележува

Awntech BeautyMark Destin 10 'Моторизирана повлечена од трескање : Структурна алуминиум и челична рамка за обележја �

Awntech BeautyMark Destin 20 'Моторизирана повлечена од трескање : Структурна алуминиум и челична рамка за обележува

Awntech BeautyMark Destin 16 'Manual Повлечете го тресењето : Структурни алуминиум и челична рамка за обележување на мар

Awntech Destin што може да се повлече со заштитен аспиратор Destin е наш стандарден двор со качулка, кој може да се

Awntech Maui е наша најпродавана привлечна треска Тоа е елегантен алуминиумски крајни капаци привлекува вни�

Моделот на брендот BeutyMark на Awntech, DestinLX модел со тешка должина што може да се повлече со аспиратор за алуми

Awntech New Yorker Rigid Valance Awning додава софистициран и елегантен изглед во која било куќа или комерцијална зграда.

Awntech New Orleans Spear Arm Awning додава пантален и заинтересиран изглед во која било куќа или комерцијална зграда...

Прирачникот за марка на Awntech BuityMark Mauilx што може да се повлече Овој модел доаѓа во рачно и моторизиран со в

Прирачникот за целосна касета на BeutyMark на Awntech Овој модел доаѓа во рачно и моторизиран со верзии за далеч

Awntech BeautyMark Maui 8 'Моторизирано повлекување на тресење : Структурна алуминиум и челична рамка за обележја н

Awntech Nantucket Crescent во форма на тревога додава софистициран и неконвенционален изглед во која било куќа или �

Со засенчување на вратите и прозорците, ја намалувате количината на зрачна топлина што влегува во вашио

Елегантниот наклон на Awntech San Francisco Awning додава софистициран и елегантен изглед во кој било дом Оваа рамка

Scroll