Новак
Обединети ткајачи на Америка Квинсленд Геометриски рачно изработен килим, 7,83 '10,5'

Обединети ткајачи на Америка Квинсленд Геометриски рачно изработен килим, 7,83 '10,5'

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 0.33

Едноставна елеганција ја отелотворува нашата елоквентна колекција на Квинсленд Шаг. Со неутрална палета на бои и без напор убави дизајни, колекцијата Квинсленд Шаг ќе го збогати вашиот домашен декор. Секој дизајн е покачен со рачно врежани обрасци за да се додаде димензионален изглед. Компетентно намалена моќ во Турција користејќи 100% полиестер за долговечност и издржливост. Обединетите ткајачи на Америка носи децениско искуство и услуга во просторот за мебел за домови. Нашите производи лесно се чистат. Достапно во најразлични бои, форми и големини. Одлично за области со висок сообраќај. Отпорен на дамки. Направено од 100% полиестер за издржливост. Рачно врежано.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Уживајте во нов стил оваа сезона со Simply Daisy 5 'Red Red Stripes килим од нашата забавна колекција Junky Секој ќе ужив

Во одредени периоди од годината, полињата цветаат во прекрасни меки бели Тоа е инспирацијата зад килимо

После долг, тежок ден, удобната колекција е токму она што ги заслужуваат нозете! Направено од некои од на

Краток опис не е достапен OZN1099 Карактеристики Оригинал : САД Поддршка од јута Изградба : Машината направ

Дијамантите танцуваат низ глобално инспирирано плато во колекцијата Lonenock Моделите на овие ладно боемс�

Овој килим во областа на граничниот стил комбинира деликатни цветни елементи и разноврсна, современа п�

Поставете го вашиот простор за живеење со килимот на решетките Покријте ги сите флеки на вашиот тепих и�

Гледајте го вашиот дом за украси со дома со едноставно Daisy 4 'x 6' портокаловоцрвен килим Алексис од нашата

Апстрактни ленти фрлени во современи нијанси на задебеница, портокалова, розова и сина боја модерниот м

Мат кујна против замор Кујната подот е изработена од врвен ПВЦ материјал за да трае многу години...

Scroll