Новак
57 '' ТВ штанд за телевизори до W LED светла со висок сјај ТВ кабинет модерен центар за забава Медиумски конзола со складирање, црна бела завршница

57 '' ТВ штанд за телевизори до W LED светла со висок сјај ТВ кабинет модерен центар за забава Медиумски конзола

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.67

Боја : Бело / црно / дрво. Стаклени полици - многу повеќе простор за складирање. Ве молиме, поставете ги фитинзите уредно за да ги добиете и да ги завршите лесно за време на инсталацијата. Забелешка : . Лесно за поставување на склопување, следниве упатства (15-30 мин. Тип на светлина : LED. Еко -пријателски MDF - Лесно за чистење. Тоа не е само ТВ -кабинет, туку и декорација за вашата домашна дневна соба. Севкупна големина : 145cm (L) x 40cm (W) x 32cm (H). Висок сјај, модерен, моден дизајн. Одликувајќи се со стаклени полици со LED-светлосни бои LED-светло (далечински управувач за промена на бојата е вклучена), која е изработена од MDF, и многу обилен простор за складирање за вас. Со мулти-боја RGB LED светла. Влезна моќност : AC100-240 V 50-60 Hz. Издржлива и стабилна конструкција, висок сјај, модерна, мода. Облик : Правоаголен. Одлично за студиска соба, спална соба, дневна соба, итн. Тип : ТВ кабинет. Функција : Погоден за рамни екрани. Спецификација : . Потребно е да се постави дома собрание. Телевизискиот кабинет е комплетен со мулти-боја RGB LED задно осветлување (вклучен далечински управувач за промена на бојата). Стил : модерен. Со отворени полици, многу обилен простор за складирање. Боја на светлина : основни бои (црвена, зелена, сина и бела)+мешани бои (7 бои). Прочитајте ги упатствата пред инсталацијата и следете ги чекор по чекор. Излезна моќност : 12 V 2 A.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Оваа лебдечка колиба може да се обеси на wallидот или да биде поставена на подот како традиционален ТВ шта

Нашата индустриска телевизиска конзола од 55 инчи со полица избира дизајн за појавување на боја на горни

Донесете модерна изјава во вашата дневна соба, семејна соба или ден со овој елегантен дебел обложен ТВ ш

Овој универзален ТВ штанд изгледа едноставен, елегантен и нема да заземе многу SAPCE Тоа е конбанирање на �

Комбинацијата на флуидноста на дрвото жито и ригидноста на металот комбинира ретро и модерна Висококва

Естетиката на фармата е дадена модерно ажурирање со овој рустикален Хбазен 60инчен ТВштанд...

Инспирирана од фузијата на британскиот традиционален и стариот светски тропски дизајн, колекцијата Бе�

Оваа медиумска единица комбинира цврста рамка за финиш на дабови MDF, во која има 2 текстурирани врати од �

Погоден за современите фарми и индустриски простори, овој ТВ штанд е разноврсен избор за дневната соба..

Вокер Едисон Црн 70 "Мозаик ТВ штанд Додадете модерен стил во вашата област за забава со Walker Edison 70 in...

Овој незгоден мебел на Америка, Индустриски Gunmetal Gunmetal 62инчен ТВштанд има око, привлекувајќи смел изглед

Белата ТВ конзола доаѓа со LED светлосна лента, создавајќи неверојатен ефект на осветлување и топла атмо�

Моделот 05442 е таблет ТВштанд обезбедува погодно, флексибилно решение за прикажување на вашиот телевизо�

Интегрирајте топли бои со стилски индустриски акценти со ТВштандот со 60инчен 60инчен ТВ...

Овој разноврсен ТВ штанд на Вудлаун може да го одржи вашиот телевизор со рамен екран до 60 инчи и до 75 фун�

Број на внатрешни полици : 2 Полици : Да Гаранција за комерцијална гаранција : Да.ТВштандот Aukfa AKFT01067 Rattan TV,

Scroll