Новак
Атлетски дела машко руно пуловер дуксер, големини S-3XL

Атлетски дела машко руно пуловер дуксер, големини S-3XL

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 448.00

Ажурирајте ја вашата колекција на худи со овој разноврсен, удобен пулвер за мажи. Оваа дуксерка со худи од атлетски дела е направена во прстен, вртено ткаенина и парови од памук, совршено со фармерки за обична прошетка или џемпери за следното тренингот. Предниот џеб за торбичка помага да ги задржите рацете топли и да има заштита од зглоб и мирис за да ви помогне да ве олади, суви и удобни кога сте во движење! Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6'1 "и носи големина M. Fit : Modern. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги. Ockебови : Предниот дел од џебот на кенгур. Заштита на губење и мирис; шевови со двојно игла на вратот и кокошки; ребрести манжетни и лента за половината што ја држат својата форма; лента за вратот од рамо до рамо за удобност и издржливост. Машки руно пулвер дуксер дуксер од атлетски дела.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Спортски, обичен и удобен, американскиот Поло Асн Машки руно термички слоеви на качулка со целосна зип н

Добредојдовте на сезоната без граници со средна тежина Контрастните ракави на ракави му даваат на овој

Убава Худи! Оваа машка руно качулка од без граници, главен гардероба што е тука за да остане, е направена

Оди тимски грешки Оваа машка маичка за екипирање на машката го прави оценката со забавен, шарен графичк�

Дожд или снег на хоризонтот? Нема проблем Оваа худи со вода од вода што ја отповика од филер ќе ве одржув�

Дали ќе биде ден на маица или ден на качулка? Што ако е и двете? Тапирање на вратот на скејт логото на Тони

Не плашете се да ја носите оваа графичка худи Кошмар на улицата Елм ќе ве остави засекогаш променети...

Овошјето на разбојното руно е направено со памук на прстенот Еверсфт за миење на мекост по миење по миењ

Убава Худи! Оваа машка руно качулка од без граници, главен гардероба што е тука за да остане, е направена

Продолжете со напорната работа, без оглед на времето во оваа работна облека со целосна облека со целосн�

Дополнителен додаток на следната прошетка на риболов или авантура на отворено, оваа машка перформанси �

Убава Худи! Оваа машка руно качулка од без граници, главен гардероба што е тука за да остане, е направена

Ова нема граници со руно качулка за мажи ќе биде ваш пулвер за излегување или само да се разладува низ ку

Wrangler® Машки долги ракави Худи, големина S2xlelevate вашата секојдневна удобност во оваа лесна машка мешавина

Scroll