Новак
Newупорт Аристократ внатре внатре.

Newупорт Аристократ внатре внатре.

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.00

MSупорт Аристократ на MSI 2мм 6 мм. X 48 in. Луксузната винилна плочка се одликува со најдлабоките, најбогатите кафеави и прекрасното зрна за автентичен изглед на дрво во винилна штица со ниско одржување. Овој иновативен лепак за винил подови има слој за носење од 6 милји, е поддржан со гаранција и е погоден за сите нивоа на одделение. Може да се чувствувате уверени со тоа што го користите во текот на вашиот дом - дури и во подрумот. Врвно издржливо и прекрасно, катавија го запали тротоарите од винил плочки е совршено за зафатените семејства кои не сакаат да жртвуваат стил за практичност. Координирање на парчиња парчиња винил подови, вклучително и крајни капачиња, скалила, редуктори и Т-калапи се достапни за да му дадат на вашиот станбен или светло-комерцијален затворен LVT проект професионален, беспрекорен финиш. Аристократскиот финиш во боја нуди автентичен изглед на вистинските дрвени штици. Дебелина од 2 мм x 6 in. Ширина x 48 in. Должина, дебелина на абење на слој е 6 мил. Соодветна оценка за инсталација : над одделение, на одделение или под одделение. Може да се инсталира над повеќето постојни површини, вклучувајќи плочки, дрво, бетон и винил. Станбена употреба. Лесно за чистење и одржување - отпорен на вода. За употреба само во затворено и во околини контролирани од температурата. 36 квадратни метри, 18 парчиња по случај. Тежината на случајот е 27,54 lb . реален изглед на дрво и втиснување. Лесна инсталација на DIY користејќи лепак надолу.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Овие подови од бреза се направени за да бидат беспрекорно да се вклопат со декор на кој било дом со обезб

Подот на палубата со дијаманти го штити вашиот под, додека му дава тој стилски солиден изглед...

Колекцијата Фарадеј : Донесете безвременски поглед во вашиот дом Оваа колекција на ламинат се нуди во 12�

Задебените рабови му даваат на секое ламинатно парче реален изглед и длабочина на вистинските тротоари

Подот на палубата со дијаманти го штити вашиот под, додека му дава тој стилски солиден изглед Едноставн�

Колекцијата Стиглиц : 3мм x 18 "x 18 " мазна чеша и камен изгледаат луксузна винилна штица со слој за абење од

Подобрете го вашиот дизајн на ентериер со овој 7 in X 48 in MSI Holden Amber Forest винил плочки подови Спарување со нај

NFPA253; ASTM E648; ISO 14000; LEED во согласност со станбената гаранција : Комерцијална гаранција за доживотно време :

Непостовање : слој за абење од 0,3 мм обезбедува умерена издржливост и подобрена уретанска обвивка за ква

реален изглед и чувство Трајност : Слојот за абење од 0,5 мм обезбедува голема издржливост што обезбедува

Колекцијата Поло : 1 / 2 "x 71 / 2 " x 72 "RL инженерна широка штица Европски бел даб, двојно обоена и жица...

Добијте изглед на реално дрво со овој тротоарите за винилни плочки со црвена плочка MSI Bayshore...

12x36 Водоотпорна штица Сребрена бреза 7 штици по картон 20,34 С.Ф По механизам за заклучување на картонска в�

Непостовање : слој за абење од 0,3 мм обезбедува умерена издржливост и подобрена уретанска обвивка за ква

2 "Должина Производ : 37 Лерамички мониста се внесуваат во уникатните, лесни комерцијалноонолкуорански с�

Керамички монистра се нанесени во уникатниот, комерцијално оренски слој за носење од 12 милји за зголеме

Колекцијата Поло : 1 / 2 "x 71 / 2 " x 72 "RL инженерна широка штица Европски бел даб, двојно обоена и жица...

1 "тркалезни врвови за вртење на ноктите за агли на нозе ги спречуваат столицата или столчињата да ги поч

Подобрете го вашиот дизајн на ентериер со овој 7 in X 48 in MSI Holden Surfside винил плочки подови...

Оваа колекција Вклучува широка селекција од осум убави бои за да одговараат на која било просторија или

Колекцијата Cassoday, дизајнер курирана линија на ултрависоки лепила за изведба надолу, е дизајнирана со на

Scroll