Новак
Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 527.20

Едно стаклено шише од 750 мл од 1800® Текила Бланко + две шут очила. Боја : Кристално чиста со руса моменти. Арома : мека, слатка, цветна, овошје, зачин, црни пиперки и агава. Вкус : Мазна, чиста и избалансирана со слатка градина и печена пиперка. Заврши : Среден со овошен пипер избледени.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Едно шише 750 мл шише Кабо Вабо Текила Бланко Рачно собрана 100% Сина Вебер Агава Направено со подебел сече�

Едно шише од 750 мл Ел Jimимадор Ажејо Текила Богата, целосна тела текила преполна со длабоки зачини, вклуч�

1800® Reposado Tequila е направена со употреба на 100% Tequilana Weber Blue Agave, згрижена и рачно изработена од стручни земјод

Вклучува едно шише од 750 мл астрална текила репосадо Нежните, уникатни репосадо текила направени со доб�

Tres Agaves Organic Reposado Tequila е 100% de Agave, добиена од органска агава која се одгледува во долината Текила и полека с�

Црното барел „Хорнитос“ започнува како премија, на возраст од Анејо, а потоа поминува четири месеци во

Изработено во Аматитан, Јалиско, вистинското историско родно место на Текила Платен вкус и свиленкаста

Едно шише од 750 мл Коразон Анејо Текила, 80 доказ Corazon Anejo Tequila е направена од 100% супериорни висорамнини син

Првата исклучителна мала серија на Tres Generaciones Tequila, само 100 нумерирани керамички шишиња, беше создадена о�

Едно шише од 750 мл Делеон Анејо Текила Направено со 100% Хајленд Блу Вебер Агаве Возраст во задебелен амер�

Едно шише 375 мл шише Текила Херадура Ултра Анејо Неспоредлива Кристалино Анејо Текила што е надвор од ма

Едно шише 375 мл шише текила казадорес репосадо Репосадо Текила направена со 100% сина Вебер Агаве...

Едно шише од 1,75 л Дон Julулио Ажејо Текила На возраст од 18 месеци во американски буриња со белодаб Комплек

818 Anejo Tequila, 750 ml шише, ABV 40,00% Вкус : ванила, слатка агава и јасни билни белешки Тело и боја : Лесен килибар со

Кога сакате да ги покажете своите вештини за миксологија, направете го покровителниот сребро крајниот �

Оригинален лик, оваа комбинација со вкус на умот е прва индустрија и ќе го промени начинот на кој гледат�

Scroll