Новак
Живописен живот ананас извлечен влечење на здолниште фустан за кучиња или мачки, xxs

Живописен живот ананас извлечен влечење на здолниште фустан за кучиња или мачки, xxs

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.00

Живописен живот ананас извлечен влечење на здолниште фустан за кучиња или мачки од сите животни фази, големина xxsmall мулти-бои ананас измешан фустан за кучиња или мачки : големина xxsmall. Од живописен живот. Симпатична мулти-обоена здолниште од 2 нивоа со забавен моден дизајн, . за повеќето кучиња 3 до 7 килограми : ова е за оние мали кутриња или мачиња со тежина од 3-7 фунти . мерките за грб 8 инчи : големини на раса се разликуваат, мерка вашето кученце пред да го купите. Стил на пуловер : Овој фустан се повлекува над главата, предните шепи низ потпирачите за рака. Нема други затворања. Направено од поли спандекс, така што е лесно да се повлече и да се соблече. Оваа ставка може да се пее : миење на рака внатре во ладна вода. Без белило. Лежете рамно на суво . Достапно во повеќе големини : Оваа ставка е достапна во XXS-S за совршено вклопување за вашето домашно милениче.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Бидете подготвени за есенски свечености и поладни зимски месеци со живописна облека за кучиња за кучињ�

Живописен животен џемпер за кучиња мајчин кучињас Вашиот крзнен пријател ќе го сака овој забавен 100% акр

Вашето кученце сигурно ќе сврти глави кога ќе шета по улицата во оваа прекрасна правда ПЕТ ДЕНИМ ПЕНТИР�

Наменето за удобно вклопување и апсолутно симпатичен стил, резервоарот „Коко + бунтовнички миленичиња�

Овој џемпер е со рака што се пее во благ сапун и вода Благ сапун Нема други затворања Засиленото отворањ�

Првата колекција на миленичиња на GAP комбинира иконски американски стил со висококвалитетни, удобни на�

Преклопете го и спакувајте го овој стилски мантил во сопствен мал џеб што може да се користи за да се нос

Квалитетната конструкција обезбедува само најдобро за вашето кученце со дизајн на пуловер за лесно вкл

Чувајте го вашето домашно милениче стилски и пријатно оваа сезона во џемперот на копчињата на морнариц�

Кристијан Сириано Колекција на миленичиња, фустан со црвена лента, големина xs Дневни прошетки на вашето

Овој удобнослучајно сет го олеснува вашето куче да има облека за секое расположение Направено од строг�

Осигурете се дека вашиот крзнен придружник е во тренд со оваа симпатична живописна животна тропска кош�

Вашето куче ќе биде подготвено за секоја забава за одмор со јакна за кучиња Дедо Мраз Лесното влечење и �

Осигурете се дека вашиот крзнен придружник изгледа најдобро со овој симпатичен беж живописен животен т

Што мислите за илјадагодишно розово? Вашето куче е подготвено да го поздрави денот со поп цвеќиња Тоа е �

Големо куче или мало, вашиот омилен другар со гушкање ќе изгледа одлично облечен во овие празници за пле

Живописен животен џемпер за кучиња, Дедо Мраз, Екстра мал : Забавен и пријатна џемпер за кучиња...

Вашиот крзнен пријател ќе изгледа симпатична за Ноќта на вештерките со оваа наметка Одличен додаток за

Scroll