Новак
Лав Бренд предиво од предиво од сребро Ченил торта Среден полиестер сиво предиво пакет

Лав Бренд предиво од предиво од сребро Ченил торта Среден полиестер сиво предиво пакет

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 602.88

Запознајте го предивото за предиво од лав, предиво! Кога ќе го вртите луксузното чувство на кадифе во 100% полиестерско предиво, добивате Vel-Luxe, најновиот моден предиво на лавниот бренд. Вел-Лукс е совршено предиво за додатоци за тренд, пријатни фрлања, па дури и проекти за специјалното бебе во вашиот живот. Палетата нуди 6 софистицирани цврсти материи од бледо руменило до длабоко бургунд. Поставувањето на тортата овозможува лесна употреба со дарежлива 246 јарди на 150 грама топка. Тежината на Cyc 4 е лесна за да направи фантастични кукави и шалови за затворено носење. Бидејќи со предиво како шик како Вел-Лукс, не би сакале да го спасите само за да се истроши во студ. Детали за влакна : 100% полиестер • Тежина на предиво : 4 Среден • Мерач на капчиња : 12,5 sc x 14 r на H-8 (5 mm) • Плетен мерач : 16 sts x 24 r на #7 (4,5 mm) • Двоса : 246 YD / 225m • Тежина : 5.3oz / 150g • Влакно : Полиестер • Детали за влакна : 100% полиестер • Упатства за нега : лежење рамно на суво, машинско миење • Детали за нега : машина за миење на машината. Почетната температура на водата не треба да надминува 40 C или 105 F. Сув чист, секој растворувач. Не може да се користи производ за белило. Лежете рамно на суво. Предметот може да не е измазнет или завршен со железо.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Овошје на градниот градник за удобност (9292) Доживејте екстремна удобност во овој градник на памук Напра�

ДОРМАН 1591926 СОСТОЈБА ЗА СЛЕДЕН СОСТОЈБА СОСТОЈБА десно Вратете ја видливоста на возењето со нашето вис�

DEN 255.84

Транзиција без напор од работа до викенди во оваа исечена хартиена торба панталони од девет Останувајќ�

Уметник : Шерил Бартлисјубјект : Пејзаж Апестил : Модерни и современи проодни типови : галеријаобвиткано

Уметник : Lisa Audits Ubject : Floral Style : Modern Farmhouse Product Тип : Галеријаобвиткано платно уметност Ова подготвено за ви�

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee текстурирана wallидна уме�

Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери Остварливата извонредно

Ова е импресивен ангелски прстен кој сигурно ќе ви го привлече вниманието Тоа е од колекцијата на стаби�

Без разлика дали сте во движење или се релаксирате, овие стилски влечење на плетените шорцеви за џогер с

Печатење што се појавува и пријатно, меко чувство, и исто како што го најдовте вашиот нов омилен џемпер...

Толку дишење Покажана мрежа од душата ве тера да се чувствувате кул и удобно одеднаш Синтетичка / ткаени

Парохиската нација за мажи OPN88458 G Патика е опрема за целодневно носење Овие патики се состојат од затвор

Празничен изглед со најголемиот дел Овој врв од елементите на Елоки го привлекува вниманието со прекра�

Вашето дете ќе ја сака оваа мултибоја 3 парчиња табела и сет на столици Овој сет содржи преклопна маса и �

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, оваа подготвена, галер�

Scroll