Новак
Скоро природно 6,5 мини агава сукулентно вештачко растение во стаклена вазна

Скоро природно 6,5 мини агава сукулентно вештачко растение во стаклена вазна

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 0.33

Овој симпатичен вештачки мини агава сочувствителен аранжман поставен во стакло од овална форма е совршено акцент парче за секој декор. Вклучени се транспарентно овално стакло ќе одговара на сите декоративни и декоративни речни карпи. Ова е завршниот допир што го баравте. Вештачките растенија се произведуваат со употреба на синтетички материјали, како што е полиестерски материјал или пластика, и се добро дизајнирани и конструирани за да бидат животни по изглед. Бесплатно одржување, убавина во текот на целата година.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Главни зелени 5 "Висока вештачка сукулентна фабрика на Ехеверијалола избор Оваа разновидност на синтет�

Доаѓајќи во забавна и необична сина вазна, вештачкиот сукулент на воздушната фабрика ќе инспирира југо�

Главните 5 ”вештачко сукулентно растително трио во бел керамички тенџере, мултибоја е совршен начин да

Scroll