Новак
Ekena Millwork 72 W 27 H 1 P Pitch Finley Architectural Architectural Grade PVC Gable Pediment

Ekena Millwork 72 W 27 H 1 P Pitch Finley Architectural Architectural Grade PVC Gable Pediment

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 0.33

ПВЦ-педиментите не се порозни што им овозможуваат да се држат против најсилните природни елементи. ПВЦ педиментот на Гејбл нема да се олупи, раздели или распаѓа. Веднаш е подготвен за сликање и инсталација. Гејбл педименти, ѓумбир, тремови загради и дефинираат дополнувања во историските и викторијанските домови. Деталното детално изработување и традиционалниот шарм на украсна мелница може во голема мерка да го подобри надворешноста или едноставно да обезбеди совршен допир за завршна обработка. Долготрајни и се држат до природните елементи. Јасни детали со асортиман на ексклузивни сложени дизајни. Може да се сечат, дупчат, залепат или зашрафеат со вообичаени алатки. Лесен и лесен за инсталирање. Надворешни смола, пластика, дрво и алуминиумски производи. Инстант реновирање со минимално време и напор.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Изматете го вашиот трендовски моден стил со овој елегантен и суптилен дијамант и кварц прстен...

Овие Phantoscope меки меки меки од крзно декоративни перници ќе го освежат вашиот дом со нивниот шик дизајн и

Нека вашето малечко изгледа симпатично и софистицирано во пар од овие модни Никол Милер ги затвори пети

Cobra GPS монтирање за Dash Cams Оваа монтирање на вшмукување на GPS додава GPS функционалност на поддржаните Drive HD

Додадете ја привлечната боја на вашата декор во вашата спална соба со овој трендовски двотон кревети со

Прекрасна уметност од MWW Design Studio создава монограм дизајн во модар патлиџан и природен за овој разноврсе�

Касперот од лесна улица зазема основна пумпа и додава елегантен детал Дизајнирана со вашата удобност в�

Комбинацијата на планирање, дизајнирање и уметност ни носи убавина на архитектонската уметност...

Зашилената улица е класична пумпа што можете да ја спарите со сините фармерки или деловната облека...

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4 PC Carte Clond Mat Постави за Buick Enclave 2019 : Дизајнирано прилагодено

Уметник : Шана Думингезсубјект : Апстракт Стил : Современа трговска марка ликовна уметност „светла суво

Совршено разиграно Овие сандали од лажичка се креваат во прилика со блок потпетица и покачен дизајн на �

Уметник : Мелиса Averino Ssubject : Abstract Style : Modern & Modernural Product Type : Galleryзавиткано платно Арт Растејќи на Кејп Код, та

Уметник : Фарида Замансубјект : Типографија Стил : Модерни и современи Производски тип : Галеријаобвитка

Без напор украсете и одделете простор со делител на простории со повеќе аголи на Casa Совршено за делење н

За употреба на тепих до тепих, препорачуваме да поставите подлога за задржување помеѓу заштитата...

Прекрасната рустикална дрва спарена со рачно фалсификувано железо ги прави нашите загради за железо, к�

Момци скијачки јакна, отпорна на ветер, доказ за вода и школка за дишење, GRS рециклирана филер, ве одржува

Дел Худи, дел џемпер и целосно чудесно, текстуралниот пуловер на границите не се одликува со бујно плете

Вклучете : Извршен канцелариски стол * 1 Големина на производот : 24 "x 25 " x 32 "H Големина на седиштето : 20 " L x 20

Scroll