Новак
Мелиса и Даг дрвена сложувалка сет - диносауруси и возила на градилиштата

Мелиса и Даг дрвена сложувалка сет - диносауруси и возила на градилиштата

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.00

Поврзете ги 48 парчиња од овие дрвени загатки на цврста рамка и откријте возбудливи сцени. 16 страшни диносауруси во предисториска дупка за наводнување и пет омилени тешки возила на деца-камион со цемент, камион со депонија, багер, предниот натоварувач и булдожер-напорно на работа на градилиште! Реалните илустрации и многу разнобојни детали ги прават овие класични дрвени сложувалка омилена кај децата четири и постари кои не можат да добијат доволно диносауруси и големи лажици. Загатките доаѓаат во цврсти дрвени ленти за лесно градење и уредно складирање. Мелиса и Даг дрвена сложувалка сет - диносауруси и градилишта на градилиштата : две дрвени сложувалки од 48 парчиња. Диносаурусите имаат праисториски суштества во дупка за наводнување. Изградба се одликува со возбудлива илустрација на градежни возила на лице место. Спакувано во дрвена лента за зграда и складирање на загатки. 11,75 "x 15,75" x 0,38 "секој. Возраст опсег : 4 години и повеќе.

Главните карактеристики

Избор на клиент

580 x 540 Резолуција Заден USB влез до 5 Bluetooth уреди да бидат поврзани со главната единица во исто време, така ш

Приемник за глава : HiResolution 6.5 "HD дигитален приказ на екранот Контрола на екранот за контрола на екранотпр

KDR620 е CD / USB приемник за лесна, голема брзина на дигитална врска со i Pod / i Phone уреди, дигитални аудио плеери,

Зголемете го системот за звук на автомобилот со овој Scosche Sagmsv656 2013 и Up Chevrolet Silverado Adapter на звучникот на вле�

Scosche HD6904 SD 6 инчи од 9 инчен HD звучник е дизајниран да го зголеми искуството за слушање на вашиот стандард�

Овие звучници на AC Delco ќе ви понудат јасен аудио што го сакате во вашиот автомобил Со иновативна мешавин�

Измешајте го вашиот погон и удобно проследете го Интернетрадиото Пандора од вашиот i Phone со стерео прием

Новиот Bluetooth овозможен Pioneer пакет сега е достапен! Кликнете овде Извлечете повеќе од вашето возило со ау�

Обичното вклопување карголагер убаво го штити каргопросторот и задниот дел на Jeep Wrangler 20112016 Овој лагер о

Извлечете максимум од вашата музика со фузијата MSFR6520 6,5 "200 W 2насочни звучници за автомобили Тие се дизај

Вклучува жица за жици, микрофон w / заграда (прикачен 10ти кабел прекинат со конектор за моно 3,5 мм со десе�

Двојниот ЦД плеер XDMA450 е идеален за поврзување на многу ваши преносни електронски уреди Се одликува со д

Стандардна 6,5 "Големина одговара на OEM локации жолто бојата поли инјектирана конус нефатигулирање бутил

** Потребна ви е помош за наоѓање на вистинскиот комплет за инсталација за вашето возило? Кликнете овде, �

CerwinVega Mobile H7683 HED серија 3насочни коаксијални звучници (6 "x 8 ", 360 вати макс); 6 "x 8 "; 360 W MAX; Запечатеночелични р

Scroll