Новак
Атлетски работи Sportsенски градски градник

Атлетски работи Sportsенски градски градник

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.67

Во теретана или пошироко, спортскиот градник на вратот на Атлетските работи е суштински дизајниран со перформанси во умот. Ткаенина за влага и мрежи за дишење ве одржуваат ладни и удобни, без оглед каква е вашата активност. Отстранливи влошки и прилагодливи ленти ви помагаат да ги прилагодите за одлично вклопување. И, дали спомнавме дека и овој градник е супер симпатичен? Вкупна победа за вашиот тренинг или секојдневна гардероба. Исклучиво на. Материјал : 82% полиестер/18% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. тип на чаши : отстранливи влошки. Покриеност : Умерено. Ниво на поддршка : Средно. Затворање : стил на пуловер. Ленти : тенки, прилагодливи ленти за тркачки бек. Карактеристики : ткаенина за влага и задниот панел на мрежата ви помагаат да се одржите ладно, суво и удобно; V-neckline. Мешот назад спортски градник за жени од атлетски дела.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Стилскиот дизајн на вкрстено враќање и отстранливите чаши го прават овој градник главен за вашата гард�

Работете пот во спортски градник со средно влијание од жените во Рибок Градскиот град има отстранливи ч

Подготвени Поставете Оди! Овој спортен градник со облици со чаши од Авиа обезбедува вистинска количина

Здраво на вашиот нов омилен спортски градник Овој лесен градник за контура од Авиа е дизајниран за да ви

Здраво на вашиот нов омилен спортски градник Овој лесен градник за контура од Авиа е дизајниран за да ви

Работете пот во спортски градник со средно влијание од жените во Рибок Градскиот град има отстранливи ч

Спијте во него, дневна во него, работете во него, сакајте го! Беспрекорен и тотално удобно, џокеј е најваж

Activeенскиот спортски градник со активни чаши во Avia е паметен додаток на вашата гардероба за теретани Без

Подготвени Поставете Оди! Овој градски градски градник од Shadow Sport обезбедува умерено покритие и средна �

Мода и функција сите во едно, со овој Данскин сега беспрекорен градски градник Ками Спортски градник...

Sports Sports Bra изработен од 88% најлон и 12% спандекс, тој е мек, удобен и високо еластичен Со поставата на мрежи,

Classiic Classic Sports Sports Sports Class Classe Classic Classic Classic Back Wire и класични прилагодливи ленти создаваат крајниот спортс�

Работете пот во спортски градник со средно влијание од жените во Рибок Градскиот град има отстранливи ч

Удрете ја салата за следната тренинг сесија со спортски градник од Авиа Со детали за мрежа и истегнувањ�

Scroll