Новак
Esoulk 5ft тркалезен кабел за тип-c 1.5а во црно

Esoulk 5ft тркалезен кабел за тип-c 1.5а во црно

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.00

Овој кабел ESOULK 5 FT за тип-C 1.5a во црна боја доаѓа со следниве карактеристики и придобивки во споредба со стандардните модели, други кабел за типот Ц : компатибел со повеќето видови на порта за уреди Type-C, вклучувајќи ја и најновата порта за уреди со андроид. Подебелата жица на мерачот на Powerline обезбедува голема брзина на пренос на DSTS. 2А излез брзо ги има вашите уреди. Кабел за осветлување од 5 стапки во црна боја неговите димензии се 0,50 x 0,00 x 3,50 инчи и тежи 3,00 фунти. Овој кабел ESOULK 5 FT за тип-C 1.5a во црна боја е ставка од типот Ц кабел RS од нашите колекции на кабли што доаѓа со целосна гаранција за задоволство. Компатибел со повеќето видови на порта за уреди Type-C, вклучувајќи го и најновиот тренд порта за уреди со андроид . Подебелиот мерач на електрична енергија обезбедува голема брзина на пренесување на DSTS- 2А излез брзо вашите уреди- кабел за осветлување од 5 стапки во црна боја.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Променете го со ONN USBC до HDMI адаптер Кој вели дека вашиот компјутер не е компатибилен со вашиот телевизор

Пренесете ги податоците и наполнете го вашиот телефон со брзина на молња со Powerline+ USBC на USBC 2.0 6 FT кабел...

Каблите за полнење на сериите Otterbox Strive ги чуваат вашите уреди наполнети со нула кавга и не губат време...

Користете случај? Нема проблем! Нашиот кабел TypeC е опремен со удобен реверзибилен конектор што се вклопу

Scroll