Новак
Тајлер Дилон злато дрво врамена правоаголна целосна должина огледало 72 H 24 W

Тајлер Дилон злато дрво врамена правоаголна целосна должина огледало 72 H 24 W

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 0.33

Ова огледало на Тајлер Дилон е впечатливо парче во кое има едноставна висока, правоаголна рамка. Тоа е финишот што го прави ова огледало да се истакнува од сите останати. Главната рамка е завршена во богата сјајна црна боја која е исечена на внатрешните и надворешните граници во прекрасно злато. Тоа е совршена фокусна точка за влез, бања, спална соба или која било просторија во вашиот дом. Д-прстените се ставаат на задниот дел од огледалото, така што е подготвено да се обеси од кутијата или во хоризонтална или вертикална ориентација! Огледалното стакло на ова парче е искривено додавајќи ја нејзината убавина и стил. Правоаголна рамка со целосна должина. Сјајно црно со завршна облога на злато. 1-инчен наклон на стаклото. Може да виси вертикално или хоризонтално. Подготвени да ја дружите кутијата. Д-прстени ставени на задниот дел од огледалото. Димензии : 72-инчен висина x 24-инчен ширина x 2-инчен длабочина. Тежина : 43 фунти.

Главните карактеристики

Избор на клиент

За датум ноќ и пошироко Овој врв на рамото од без граници е забавен, флерт додаток на вашата гардероба со

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Дали имате цел за која сонувате? Овој цитат на кора и стап wallид ќе биде постојан потсетник за да продолжи

Бесплатното склопување го прави пријатно симпатично повторно со овој џемпер на вратот со кукавички, ко�

Сензорот за палење на производи за палење на производи Walker (детонација) изгради репутација во автомобил

Подготвени да се претставиме со презентација на безмилосно во различни големини, ова подготвено уметни

Останувајќи верен на своето име на повеќе начини од еден, овој резервоар за кросовер ве носи во теретана

Уметник : Pela Studio Subject : Abstract Style : Bohemian Product Тип : Галеријаобвиткано платно уметност Ова подготвено за виси,

Ова е импресивен ангелски прстен кој сигурно ќе ви го привлече вниманието Тоа е од колекцијата на стаби�

Домашна градина Пластична тркалезна растителна држач за растителни билки цвет зелена боја од 13 см диес�

Толку дишење Покажана мрежа од душата ве тера да се чувствувате кул и удобно одеднаш Синтетичка / ткаени

Женски Celeste Hedy07 Peep Toe Glitter Низок клин се достапни во злато и сребро Тие се уникатни и забавни, сјајот ги пр�

Ажурирајте го вашиот изглед со оваа екипа за перформанси за перформанси на Расел, со кратки ракави, за д�

„За нас е повеќе од хартија“ и за милиони одржливи шумски работници низ Америка, вклучително и земјоде�

Без разлика дали сте во движење или се релаксирате, овие стилски влечење на плетените шорцеви за џогер с

100% сосема нови и никогаш не се користат Малку заоблен дизајн кој не му наштети на тркалото и обезбедува �

Scroll