Новак
Одлична вредност пржени кожни свинско месо, оригинал, оз

Одлична вредност пржени кожни свинско месо, оригинал, оз

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.00

Разменете ги чиповите од компири за светло, воздушна криза со одлична вредност оригинален вкус пржени свински кожи. Со нула јаглехидрати по порција, овие чикарони се совршена храна закуска за секој што е на кето диета, се обидува да го намали нивниот секојдневен внес на јаглехидрати, или оние кои се без глутен. Користете ги овие како замена за чипови или пуканки, крекери, натопени во омилените салса или кремасти натопи, како основа за начови со малку јаглерод, расипани над салати, или кршен и се користи како замена за леб. Со толку многу различни, неочекувани начини за користење на овие лесно солени третмани, овие свински кора ќе станат главен кујнски. Уживајте во вкусна закуска со оригинална вредност на првично пржено свинско месо. Со нашиот широк спектар на категории на производи кои опфаќаат потрошувачки на намирници и домаќинства, ние ви нудиме различни производи за потребите на вашето семејство. Нашите производи се погодно достапни на Интернет и во продавниците на национално ниво, овозможувајќи ви да зачувате и да заштедите пари во исто време. Лесно солена оригинална чикарони со вкус. 0 G вкупно јаглени хидрати по порција. 0 G транс маснотии по порција. 80 калории по порција. 10 порции по сад.

Главните карактеристики

Избор на клиент

МекББП Криспин Фрид Свинско свинско месо, 6,25 мл торба без вина, 0 грам јаглерод, кето и палео пријателски

Оригиналните рецепти на Рудолф, оригиналните свински свински пуки, се крцкава закуска со одличен вкус н

Морско сол и пиперка свинско месо Rindswhat е кора? Ринд е пржена свинска кожа земена од стомакот или задниот

Scroll