Новак
2. КТ зрачен исечен црвен гарнет рамка прстен во сребро сребро

2. КТ зрачен исечен црвен гарнет рамка прстен во сребро сребро

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 0.33

Екстравагантна искра 2,50 карати Гарнет Стерлинг сребрен прстен во големини 5 до 9 стил SR9990 Централен камен : Оригинална гранат, зрачна форма, 9 x 7 mm, 2,50 карати, црвена нијанса на сливи со брилијантна искра. Странични камења : 54 парчиња супер пенлива машина исечена бела кубна цирконија. Прстен : 6,60 грама, чисто стерлинг сребро со печат од 0,925, прстен има исклучителен дизајн, занаетчиство и завршна обработка на родиум. Совршен подарок за Денот на мајките, родендени, Денот на вinesубените, дипломирањето, Божиќ или скоро за која било друга пригода. Вклучува стил на кутија за подароци SR9990 Oravo 2.50 Carat T.G.W. Garnet Rhodium-позлатен Стерлинг Сребрен ангажман прстен : Метал : Стерлинг Сребрена : Родиумска категорија : 6,6 грамсл должина : 0,88 "Ширина : 0,63" Висина : 0,1 "Достапни големини : 5.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Оваа оригинална апстрактна уметност од дрво се вклопува и во рустикални декори, како и во современи про�

Оваа маса за кафе ќе изгледа стилски пред вашиот тросед во вашата дневна соба Врвна боја : Беж дрво Благо

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Изберете го вашиот модел за автомобил за сопствени вклопувачки автомобили Панталони заштеда на прилаг�

Вода, оган и алуминиумски панели отпорни на HD Лесно е да се обеси Дигиталните слики со висок квалитет с�

Од стабилни изрази, ова е едноставен, прекрасен срцев прстен во сребро Амблемот на срцето има зачудувач�

Костумите за дополнување е лидер во индустријата за Ноќта на вештерките кога станува збор за вредност...

Тема : животни Стил : Современа Производ Тип : Галерија обвиткано со платно за трговска марка ликовна уме

Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка п�

Оваа исклучителна традиционална платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија...

Трендовски џемпер е задолжително во тие студени зимски месеци Ова плете од време и TRU има кукавички врат

Овој класичен стил со 5 џебни дизајн и слабиот фит ќе и ’даде на секоја жена повеќе опремена силуета...

Класична, софистицирана сандала со асиметски пресврт се описите што ми паѓаат на ум за Корин од Бела Вит

Scroll