Новак
Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 172.80

Фотографија-Уживајте во зачудувачки, фотографии со целосна боја на секој месец. Издржлива конструкција-Квалитет и цврста хартија се спротивставува на виткање и крварење со мастило, а трајното врзување обезбедува долговечност во текот на целата година. Користете веднаш-16-месечен календар, започнувајќи со бонус ширење на последните четири месеци од претходната година. Големи, пространи блок на дневни часови - сите главни празници и фази на месечината наведени, со многу простор за пишување белешки и состаноци. Спецификации-16-месечно (распоред на две страници септември-декември 2021 година и јануари-декември 2022 година); 12 "x 24" (отворено); 28 страници. Browntrout-Friendly-произведен со одржливи материјали, вклучително и хартија овластен совет за управување со шумски управувачи и мастило од соја. Изобилни опции за подароци - Brown Trout има над 1.000 календари кои претставуваат омилени теми, теми и формати, за да се одржувате во организација.

Главните карактеристики

Избор на клиент

ФотографијаУживајте во зачудувачки, фотографии со целосна боја на секој месец Издржлива конструкцијаК

Докажете дека сте страствен обожавател на Оклахома наскоро со овој академски wallиден календар од 12 "x 12"! �

C'mon, откажете се наоколу Без разлика дали сте самиот коњи, или само се дружите со нив, никогаш нема да се ч

Од Шведска до Шпанија и Ирска до Италија, ќе ви биде тешко да пронајдете некој што нема европска авантур�

Наполнете го срцето со симпатични слики на кучиња кученца со вина со глупави наслови напишани од нивнит

ФотографијаУживајте во зачудувачки, фотографии со целосна боја на секој месец Издржлива конструкцијаК

Забавно и бестрашен, незгоден и сакан, Theек Расел Териер е раса на избор за луѓе низ целиот свет Овие 314 фо

Прегледајте го вашето детство со сите ваши омилени класични ликови на Дизни оваа година со овој класиче

Од неговата меки мала глава до неговите мали прсти на мечето, сите го сакаат Боо! Овој шармантен календа�

Таби мачките имаат некои од најубавите ознаки на која било раса на мачки во светот, што ги прави ништо др

ФотографијаУживајте во зачудувачки, фотографии со целосна боја на секој месец Издржлива конструкцијаК

Веселите уметнички дела на Гери Патерсон ја доловуваат полесната страна на животот со домашни миленици

Во суштина американски феномен, топли прачки беа изградени со најдобрите од двата света : елегантноста �

Има повеќе до Ајдахо од неговите познати компири! Реката Салмон брза низ огромна област на пустина што е

Забелешка Nook, оригиналниот календар од дваесет и четири џеб е дизајниран да ви помогне да останете орга�

ФотографијаУживајте во зачудувачки, фотографии со целосна боја на секој месец Издржлива конструкцијаК

Направете го вашиот живот арена исполнета со успех оваа година додека избивате од проблемите со закажу�

Кога Евгенио Монтале го искористи, "Донеси ме сончоглед лута со loveубовта на светлината! " Тој исто толку �

Со секојдневните мотивации служени како слаби, смешни, а понекогаш и совети за заклетва, овој календар в

ФотографијаУживајте во зачудувачки, фотографии со целосна боја на секој месец Издржлива конструкцијаК

Трка до 2022 година со Марио и бандата со овој 12месечен календар во кој има 13 класични слики од најпродава�

Вашата година ќе пука со прекрасни привлечност додека крстарите низ годината во Хогвортс Овој календар

Симпатичните маскирани бандити на природата се паметни, радосни и полни со зло Loversубителите на Raccoon од с

Scroll