Новак
Стерлинг сребрена жолта кубна прстен за ангажман во цирконија

Стерлинг сребрена жолта кубна прстен за ангажман во цирконија

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.33

Од денот кога тој се наведнува на едното колено низ вашата 50 -годишнина од свадбата и пошироко, искрата во овој прстен на скапоцен камен ќе му конкурира на искрата во очите кога ќе ве погледне. Направено од 925 Стерлинг сребро, овој прекрасен прстен има перница исечена жолто кубна цирконија центар, настрана од три бели кубни цирконии, поставени од секоја страна. Ако сте на пазарот за пригоден прстен за ангажман што се меша со традиционално со цртичка на оригиналност, тогаш ова е совршено за вас. Секој прстен е направен од човекот, што го прави уникатно ремек -дело. Брендот за колекција SL Guarrantes Употреба на само најдобри и најквалитетни материјали и потврдува дека секоја ставка е подложена на највисоката контрола на квалитетот. Овој прстен е дизајниран од SL колекција со порака. Со создавање накит што е прекрасен внатре и надвор, пораката на SL Collection се открива преку скриена розова кубна цирконија поставена во шанкот на овој прстен за да ги зајакне жените да ја откријат својата внатрешна сила, моќ и убавина. Овој прстен има позлатена позлатена под-галерија, истакнувајќи го логото на SL. „Заедно можеме да го инспирираме светот да го цениме дијамантот во себе“. - С.Л. Тип на накит : Finestone облик : перниче : Cushiongender : Women'Sjewelry Setting : Изразувачки стил : ангажман, солитер, обоен дијаманданцентен камен код за третман : код за третман на камен од crmain : Craccent Stone : Cubic Zirconiametal Color : Whitemetal : Sterling Silverexact Color : Yellowstone : Cubic Zicreconiastone Color : Color : Color : Бела, жолтено : 8,5, 5,5, 7, 6, 5, 6,5, 7,5, 9, 8 SL колекција Стерлинг сребрена жолта кубична цирконија прстен за ангажман.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Овој комплет за капаци на тропските растенија со шема на шема беше направен од супер мек квалитет на дво

Филтрите за перформанси во 10x20x1 Purafilter 2000 имаат плетени механички медиуми за филтрирање кои ќе ги отстра�

Glidden® High Endurence® PlInterior Paint + Primer е висококвалитетна, внатрешна 100% акрилна боја и буквар во една, понудена по

Создадете празнична и забавна атмосфера во вашиот дом оваа сезона на Ноќта на вештерките со нашата едно

Додадете карактеристично елегантен допир на вашата табела со подобриот комплет за полначи на пакети за

Кид природен розов агат со ситно срце нараквица за шарм со розова кутија 8мм природен скапоцен камен рач

До 2005 година, јас бев полно работно време карикатурист и илустратор, и покрај тоа што никогаш не добив фо

Ова трендови Интернационал Симпсонови : Дрво Куќа на хорор постер на bartидот на Барт е дизајниран со вис�

Уживајте во искуство со вистински луксуз и кул удобен ноќен сон со исклучително меки и дишења со перниц�

Опис : Зумае 6лесен мат златен метален лустер со приврзок над вас е менувач на игри Има повеќе бели чисти

Современите и индустриските стилови се спојуваат за да создадат функционална складирање современа дне

Cardенскиот Hacci Lace Cardigan од време и TRU е совршен лесен џемпер Со ракави со средна должина и прилично детали з

Колекцијата за килими за перформанси за перформанси во главните теми има свежи нови бои кои се во тренд

Одлично за секојдневно носење, џебните маици од garanimals се направени со супер мека мешавина од памук за це

Canopy Prochef Comfort Kitchen Mat е суперудобна, ергономски дизајнирана кујна, која е факс кожа на површината и антиза�

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираа

Mega Scomp Classic BL Скокајте како професионалец со новиот злобен мега скок! Без разлика дали сте комплетен поче

Scroll