Новак
Каи го преиспита ОЕМ алуминиумско тркало, сите насликани сребро, одговара - Audi Q5

Каи го преиспита ОЕМ алуминиумско тркало, сите насликани сребро, одговара - Audi Q5

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 0.33

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за поправка и пристапување до нивните автомобили, камиони и други возила, ние нудиме реконструирано тркало за алуминиум за алуминиум ОЕМ. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Карактеристиките вклучуваат офсет од 19 x 7, 37мм, 5 двокреветни погледи, 5 лагли, шема на завртки од 112мм, сите насликани сребро. Тоа одговара на вашата 2013-2014 Audi Q5. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Kai 19 x 7 Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, сите насликани сребро, одговара 2013-2014 Audi Q5 19 X 7, 37mm Офсет, 5 двојни портпароли, 5 LUG, 112 mm Bolt Model, сите насликани сребрени, изработени од алуминиум. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило. Се вклопува во Изберете : 2013-2014 Audi Q5 и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Подготвени да се израмнат? Размачкајте ги вашите цели со paintубовни перфорирани панели : 84% полиестер / 16% �

Тренд предупредување! Панталони панталони се вратија и ја заземаат местото на настанот од невреме...

АЛАБАМА А & М Булдогс Црна Бејзбол Кап : Бил обезбедува сенка Тимски бои Очнини за вентилација 1 големина

Firestone Firehawk PVS P225 / 60 R16 97 Vover View Fireston на возилото Снег (PVS) е специјално дизајнирана гума со цел да помогне во

Пријателните џогери на Расел се крајните панталони за изведба Вашето мало момче може да се движи удобно

Уживајте во вкусен, сладок третман во секое време со одлична вредност десерт без желатин од цреша од шеќ

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на трговскат�

Додадете гроздобер елемент во вашиот декор со ова сребрено тркалезно огледало со декоративна рачка...

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, трговска марка ликовна

Мејфаир од страна на Седум Облека за микро руно е познато Супер мекост комбинирана со забавни, шарени от

Слатко печатење на popsicle додава симпатичен допир на овој врвен резервоар за странични врати Мора да имат

Украсете се себеси или некој близок со овој прекрасен 1 карат создаден црн приврзок за пасијанс со црна �

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Кесли од лесна улица е дизајниран со удобност во умот Мулти текстурираниот горен што го вклучува и на тр

Со комбинирање на мотор на вентилатор, сечило и обвивка заедно со делови за агилност склопови на вентил

Athertic Works Women's PlSize Active Skort ви го дава најдоброто од двата света Под шорцевите обезбедуваат заштита, што не �

Овие се симпатични! Овие предни пижами на традиционално копче за момчиња имаат омилени карактери со кик

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Без разлика дали станува збор за современ, рустикален, модерен или традиционален декор на стил, ликовна�

Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува о�

TRW управувачот на вратоврската на TE Rod End изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и �

Таа е слободен дух и бесконечен сонувач, но тоа е она што ја прави таква магична принцеза Овој фустан на �

Означете бесплатна етикета за дополнителна удобност Овие термички панталони исто така имаат споеви на

Начин да славиме! Ноќта на вештерките женски виолетова мини чипка за вештерки со шапки за возрасни Фенс�

Сите наши уметнички отпечатоци започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се

Scroll