Новак
Атлетски работи Sportsенски спортски градник и хеланки Активен сет, 2-парчиња

Атлетски работи Sportsенски спортски градник и хеланки Активен сет, 2-парчиња

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 384.00

Преземете го секое тренингот во стил, од јога до бегство, со координиран спортски градник на атлетски дела и сет на хеланки. Оваа симпатична облека со две парчиња ја презема претпоставката од она што ќе го носите во теретана. Ткаенината за брзо сушење ви помага да ве олади и суви, а истегнатиот материјал и анти-шефот за менување помагаат да ве одржуваат пријатно. Тотално динамично дуо за вашата активна гардероба. Исклучиво на. Материјал : 88% рециклиран полиестер/12% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : спортски градник и хеланки. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина на Sports Craist Chains : Styling styling; деколте за лажичка; страшен назад; Анти-шефот на шефот; без ознака за дополнителна удобност. Карактеристики на хеланки : стилизирање на влечење; продолжена лента за половината за удобност и поддршка; опремени; две странични џебови на медиуми; Анти-шефот на боење и без ознака за дополнителна удобност; Ткаенина за брзо сушење. Спортски градник и хеланки 2 парчиња сет за жени од атлетски дела.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Рунфон �� микрофонот се слушалки со мала тежина за активни луѓе кои бараат безбедни, удобни слушалки к�

Revolve Revolve Revolve Revolve Revolve Runnol со задниот џеб е удобна опција за преземање на вашиот тренинг! Направено од 90% �

Стилот и дизајнот се соединуваат во оваа зачудувачка област килим Овој килим има динамична шема што му �

Попрскањето за пловилото на девојчето од мали деца е дизајниран да им помогне на децата да научат да пли

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Секој производ е тестиран на терен со 2.500 членови на американската воена служба за да ги задоволи потреб

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Кул цврст стил за вашиот авантуристички човек! Функционални влечења при влечење на еластизирани наклон

Лансирана од Работилницата за дизајн на парфифери во 2010 година Овој ориентален дрвен мирис има бергамо�

Крајбрежниот накит титаниум 0,03 CTW дијамантски рингпрстен (HI, SI2) го покажува вашиот стил со овој класичен

Уметник : Lantern Presssubject : Animal Style : Modern & Modern and Modernivery Product Тип : Галерија обвиткано платно Арттис подготвено з�

Нејзиниот декоративен стил се постигнува со создавање акварели со употреба на традиционални техники з�

Уметник : Албена Hristovasubject : Abstract Style : Modern & Modern and Modernively Product Тип : Галеријаобвиткано платно уметност Ова е �

Scroll