Новак
Бетмен Неограничен: Механи наспроти мутанти

Бетмен Неограничен: Механи наспроти мутанти

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.67

Fansубителите на ДЦ од сите возрасти ќе ги сакаат овие високи, луксузни 12-инчни фигури на Бетмен, Зелена стрела и мутант Бејн од новиот Бетмен Неограничен : Механи наспроти мутанти анимација! Бетмен и Зелената стрела мора да градат и пилат свои машински роботи за да ги преземат Бејн, г -дин Фриз и Убиец Крок кои се претворија во гигантски мутанти! Фигурите на роботот Бетмен и Зелената стрела доаѓаат со додатоци за борба, иконични детали, девет точки на артикулација и таен кокпит на градите што се отвора за да одговара на две инчи моќна мини фигура внатре. Можете да ги соберете сите луксузни 12-инчни механизми наспроти фигури на мутанти и да рекреирате возбудливи нови бетмен неограничени авантури! Секоја бројка од 12 инчи и моќна мини фигура се продава одделно, предмет на достапност. Боите и украсите може да се разликуваат. Бетмен Неограничен : Механи против мутанти : Бетмен, Зелена стрела и мутант Бејн. Бројките на роботите за Бетмен и Зелената стрела вклучуваат : додатоци за борба. Иконски детали. 9 точки на артикулација. Таен кокпит на градите што се отвора за да одговара на 2 "моќна мини фигура внатре .. Рекреирајте возбудливи нови бетмен неограничени авантури. Секоја бројка од 12" и моќна мини фигура се продаваат одделно, предмет на достапност. Боите и украсите може да се разликуваат.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Нашите производи се загарантирано цврсто вклопување со тули за градење големина, без оглед на тоа што п�

Направете учење на азбуката за голема забава со пенкало + менувач магнетна азбука и броеви манипулативи

На возраст од 8 и повеќе години; 26 играчи Тематски околу вашиот град! Возбудлива и едукативна игра; Забав�

Сетот Spalding Salderball има двомилиметарски wallид, ПВЦ октагонална конструкција на цевки за подобра стабилност

Вие и вашите деца ќе ги сакате нашите комплети за животински брикси Нуркајте во подводниот свет на наши�

RC Одличен подарок за 3 и повеќе години и далечински контролирана играчка подготвена за играње Овој учил�

Совршено за игралиште или на отворено, има иконични слики од дигитална комуникација Шарена играчка топ�

8парчиња разнобојни прсти чудовиште Божиќни забави и порибници за порибување, дете, по време на одмор...

Донесете дома забавна кадифен за вашата сакана личност и кажете им дека размислувате за нив, ова кадифе�

Користете го овој пакет за наставни програми за игри во САД или во кој било центар за рекреација за да ги

AEW незаменлива колекција серија 6 ја надминува антетата со најжешката постава во про борење со сеопфатн�

Улиците никогаш нема да бидат исти! Уличните автомобили на Нико 1 : 20 во скала се инспирирани од Real Street Racer

Безбедност Заштита Прекрасна Aukfa Детска брануваа е изградена со 6 дебели столбови со пена и висококвали�

НФЛ официјално лиценциран тим на екипа 21,75инчен распон на крилјата му овозможува на едриличарот да се и�

Nintendo ја лансираше својата прва конзола, Nintendo Entertainment System ™, во Северна Америка во 1985 година и со неа, ја в�

Диносаурус одвојте играчка со светла и звучи играчка за диносаурус обезбедува забава со своите заменли

Гледајте го овој прекрасен сет на воз со 20 парчиња, донесете бескрајна радост оваа празнична сезона, пат

На возраст од 8 и повеќе години; 26 играчи Тематски околу вашиот град! Возбудлива и едукативна игра; Забав�

Оваа тастатура и тапан сет со детски музички инструменти (Пинк) PSBL1402 Пинк е совршен подарок за деца, прав

Електричната гитара е во должина од 22 " Совршено за деца со сценски перформанси Strum како добрите со висти

Создадете ги најсаканите, најлудите doodles наоколу на ова пријатно одвратно зелено чудовиште Направете с�

X Kites Microkite 2 Pack By Brainstorm Products е уникатен минијатурен облик на минијатурна змеј X Kites Microkite 2 Асортиман на пак�

Scroll