Новак
14K златен гитара приврзок со ланец од 18 ''

14K златен гитара приврзок со ланец од 18 ''

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.67

Детали : Овој приврзок за гитара е одлично да ја покаже вашата loveубов кон музиката и да ја канализира внатрешната рок starвезда во вас. Доаѓа со ѓердан од жолто злато од 14 карат и тој е совршен за надавање на пријател, семејство или за славење на себе. Ѓердан се обезбедува со сигурен затворач на јастог, осигурувајќи дека нема да се спушти неочекувано. Карактеристики : • Вклучена торбичка со кадифена • приврзокот е изработен од 14 K жолто злато • Синџирот е исполнет со злато • Висока полска завршница • затворач на јастог од јастог • синџир на кутии • мерки со ланец долги 18 инчи Ве молиме Забележете : Сите тежини и мерења на карати се приближни и може да се разликуваат малку од наведените димензии. Сите мерења се приближни и може да варираат малку од наведените димензии. Земја на потекло : Соединетите држави 14 K злато гитара со приврзок со 18 '' синџир.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Безвременски класици прифаќањето на најновите стилови е важно за Миабела, но свртувањето на нив безвре

Овој машки текстурален прстен прави прекрасен додаток на колекцијата накит Дајте му како подарок на ли�

Прославете го вашиот живот заедно со овој исклучителен бенд на годишнината од дијаманти Изработено во �

10kt злато 6 x 6 mm оригинален, опал во форма на срце.35 Carat T.G.W. 2 кубни цирконија акцент камења Достапно во голе

Загарантирано 100% задоволство нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага

Направете го вашето мало девојче среќно со ова убаво ѓердан исполнето со емајл со злато од 10 K Првото е о�

Scroll