Новак
Карат Т.В. Дијамант бајпас ореол 10kt прстен за ангажман на жолто злато

Карат Т.В. Дијамант бајпас ореол 10kt прстен за ангажман на жолто злато

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.00

Необичен и деликатен, освојте го своето срце со овој драг прстен за ангажман на дијаманти. Создаден во жолто злато, овој прстен прикажува тркалезен камен дијамантски центар. Вртените панделки наредени со помали дијаманти со акцент на акцент се вртат околу центарот на камен, завиткајќи го во пенлива прегратка и создавајќи ја разделената тресење на прстенот. Наменето да се израдува, овој прстен се плени со дијаманти и полиран сјај. Империјал 1/5 Карат Т.В. Дијамант бајпас ореол 10kt прстен за ангажман на жолто злато : Дијамант Тежина : 1/5 ct. T.W.Diamond Color : H-Idiamond Clarity : I2 Diamond Setting : Prong Setcrafted во 10kt жолти златни попарни во големини 6-9 не се занимава со дијаманти.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Нашите ленти за глава додаваат совршена количина на талент на која било облека Секое парче е направено �

Со комбинирање на мотор на вентилатор, сечило и обвивка заедно со делови за агилност склопови на вентил

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметнос

Чудата работа дизајнираше уникатен и достапен алатка за комунални услуги само за момците Машкиот карго

Од тренингот до бранч, кадифен кошула со качулка во Авија оди на далечина Супермекото и ултразглобен, ов

Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува о�

Чувство и гледање сензационално од тренингот до викенд со хеланки со 7 / 8 должина на Авиа Удобно и подгот

Системот за прашка на канџи е широко познат по тоа што има најдобра подлога што не се лизга, вклучена во �

Облечете го вашиот изглед со овој приврзок од 14 килограми злато природен аметист Овој Purple Ametthyst Erc ѓерда�

Воведување на Runaway 30 L Ultimate Marathon Travel Pack кој има џеб или оддел за сè што ви треба Стилскиот дизајн, удобно в�

Scroll