Новак
Машка камо црна циркониум свадба бенд

Машка камо црна циркониум свадба бенд

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.67

Проширете ја вашата колекција за накит со овој зачудувачки Realtree AP Camo Band. Тој спортува уникатен изглед што убаво се меша со која било облека или прилика. Овој бенд доаѓа со луксузен удобност одговара за лесно носење 24/7. Совршен прстен да се меша со природата и да се истакне во толпа. Real Tree AP Memo Camo 8mm Black Qirconium свадбениот бенд со полирани рабови и лукс удобност вклопување : Совршен прстен за секоја привремена камуфлажа на маскирна, ви дозволува да се мешате со природата и да се истакнувате во свадбениот бенд Crowdreal Tree Camo со полирани рабови и луксузни удобни удобни одлики се одликува со не'рѓосувачки челик конструкција да одржува.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Обичниот свадбен бенд и прстенот за ангажман на Solitaire прават совршен сет на невести Април Април Глобалн�

Прославете со некој специјален со надавање на овој прстен за дијамантски празници Со прекрасни дијаман

Изработено во бујно сребро сребро и има квадратна кубна цирконија скапоцен камен (6 x 6mm), изработен во це�

Земете го здивот со овој пенлив Дијамантски невестински прстен Изработен во сребро, прстенот за ангажм�

Сите најскапоцени моменти на loveубовта блескаат низ ова романтично богатство Во бело злато, дијамантите

Известете ја таа е таа со овој елегантна црно бела дијамантска двојна дијамантска невестинска сет, изра

Побарајте ја раката со елегантниот дијамантски прстен и запечатете ја вашата посветеност со подеднакв�

Изненадете ја со оваа едноставна, но зачудувачка мода 3 / 4 КТ Т.В Дијамантски прстен поставен во треперли

Изразувајте ја својата loveубов со личен стил, облечен во бендот за свадбени бендови за мажи во Realtree AP...

Совршен прстен за какво било принудување; Вашата камуфлажа со недвижнини ви овозможува да се мешате со �

Направено во злато од роза од 10kt Јасност на дијаманти : I2I3 Со финиш на Милгрин, ова е еден додаток што мож�

Побарајте ја раката со елегантниот прстен за ангажман на дијаманти и запечатете ја вашата посветеност �

Чувствувајте се како принцеза со овој двојно ореол на двојно ореол, двојно ореол, сплит Боја на дијамант

Додадете суптилна талент во вашата мешавина со нашиот машки не'рѓосувачки челик 7мм сатенски завршен бр

Побарајте ја раката со елегантниот прстен за ангажман на дијаманти и запечатете ја вашата посветеност �

Додадете нежен допир на искра во вашата сакана личност кога ќе предложите со овој стилски и модерен нев�

Изненадете ја жената што ја сакате со невестински сет дизајниран да го однесе здивот Модерен во розово �

Таа секогаш ќе го богатува овој прекрасен свадбен бенд на контурата на мијабела дијамант, кој искра во б

Прославете еден од најнезаборавните моменти во вашиот живот со овој блескав прстен за ангажман, што сиг

Направете го патот надолу по патеката на еден од најважните денови во вашиот живот со нашите жени 4мм во�

Овој уникатен гума за гуми црна циркониум прстен е отпорен на абење, издржлив, отпорен на гребење и хипо�

Почитувајте ја светлината на вашиот живот со овој зрачен невестински сет на дијаманти Рамка со тркалез�

Направете ја сјајот со радост со овој расипнички комплет за невестински сет на мијабела дијамант...

Совршен прстен за какво било принудување; Вашата камуфлажа со недвижнини ви овозможува да се мешате со �

Scroll