Новак
Професионалци на Suave Professionals Sea Mineral Infusion Clashermater oz oz

Професионалци на Suave Professionals Sea Mineral Infusion Clashermater oz oz

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.33

Нанесени со богати морски минерали. Исто така, пробајте го нашиот Suave Professionals® Texuring Sea Slet Spray за да создадете брановиден, текстуриран изглед.Suave Professionals® Sea Mineral Infusion Навлажнувачот на телото на телото е нанесено со внимателно избрана мешавина од богати морски минерали за да се даде тело за коса без да се компромитираат влагата. Нашиот систем за шампон и балсам е докажано дека е докажано, како и Bumble и Bumble. Луксузен мирис инспириран од морето. Suave Professionals Sea Mineral Infusion Collection Collection : Suave Professionals Sea Mineral Infusion Calleater ја прави косата лесна за стил за природно отскокнување, тело и текстура. Косата има воздушна мекост и е лесна за стил. Оставете за 1-3 минути за да овозможите формула да навлезе во секоја влакно за коса, а потоа исплакнете. Сурфање (Bumble and Bumble.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Шише направено со 25% содржина за рециклирана постпотрошувачка Suave Professionals Avocado + Shampoe на маслиново масло, 1

Suave Shine Spray, професионалци живописни е спреј за завршен сјај што додава брилијантност на вашата коса Спре

Постигнете резултати за квалитет на салон Suave Professionals® е докажан за салони за работа, како и салонски бре

Scroll