Новак
Премиер долг јаглен што гори - 22 bs. 1LB Prime 6 = 3lb грутка

Премиер долг јаглен што гори - 22 bs. 1LB Prime 6 = 3lb грутка

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 0.67

Како што се гледа на резервоарот за ајкули! Prime 6 е најдолгиот јаглен што гори на пазарот обезбедува конзистентна и стабилна топлина со часови време на скара со помалку производ! 1lb на премиерот 6 = 3lb на грутка! Нашиот јаглен е еднократно! Како? Кога ќе завршите за денот, едноставно затворете го капакот и пренасочете го она што остана следниот пат. Инженерско е да ги воздигнете перформансите и да се одржи одржливо од рециклирана пилевина од тврдо дрво. Тоа е тоа. Нема врзива. Нема адитиви. Нема филер. Нема хемикалии за да ја пушите вашата храна, само вкусен вкус на пламен и да ја зацврстиме нашата посветеност на околината и одржливоста, премиерот 6 растенија едно дрво за секој продаден пакет за да се осигураме дека сите можеме да уживаме во печење надвор за следните генерации. УСДА го одобри производот за биобазиран. Сертифициран бизнис во сопственост на жени. Како што се гледа на резервоарот за ајкули, сезона 12. Ние го запечативме договорот со Кевин О'Лири. Prime 6 - Премиум одржлив јаглен - 22 bs Useable. Застанете и испуштете додека не се изгори до 7x. Изгоре подолго од редовниот јаглен (4+ часа). 1lb на Prime 6 = 3lb на грутка. Овој пакет од 22lb ќе излезе во последните 70lb грутка јаглен!. Чисто готвење : Нема врзива. Нема полнила. Без хемикалии . 100% одржливо. Направено од рециклирана пилевина од тврдо дрво. Малку или да не се исчисти.

Главните карактеристики

Избор на клиент

44 фунти Цело 4 пакет x 11lbs Премиум од јаглен од зеленчук со потекло од зеленчук, направени со да имаат нај�

Додадете го сладок вкус на чад од јаболко без да чекате Овие чипови за чад се подготвени за неколку мину�

Дајте им на омилените месо, живина и свинско месо блага орев со нашиот 100% природен јаглен Кингсфорд со п�

Scroll