Новак
Главните места Универзална гума за мијалник за мијалник за мијалник за кујна или бања бела

Главните места Универзална гума за мијалник за мијалник за мијалник за кујна или бања бела

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 127.84

Главните универзални гумени лакови за мијалник за вшмукување се вклопуваат во повеќето сливови, мозоци, мијалници, кади и многу повеќе. Многу е лесен за употреба. Не е потребна инсталација или алатки. Овие стопери за мијалник лежат рамно над повеќето канализации и можат лесно да се отстранат. Конструирана од висококвалитетна флексибилна термопластична гума. Главната универзална гума за мијалник е исто така големина на патување и прави одличен додаток на вашиот багаж за одмор. Повеќе не се грижите за тоа да имате стопер кога сте далеку од вашиот дом! Како дополнителен мир на умот, рамниот капак нема да влезе во мозоци. Конструирана од висококвалитетна термопластична гума. Белата боја одговара на повеќето кујни и бањи. Не се потребни алатки за инсталација. Лесен за користење. Главни места.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Оваа корпа за замена на мијалник е изработена од високо издржлив не'рѓосувачки челик и има пролетен чел�

Дизајн куќа 542837SS 6inch квадратен туш мозоци носи функција на вашиот туш за прошетка или влажна соба додека

Дизајн куќа 542852SS 4inch квадратен туш мозоци носи функција во вашиот туш за прошетка или влажна соба додека

Scroll