Новак
Машка варсити руно качулка

Машка варсити руно качулка

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.33

Останете топло во студ и карпајте малку трендовски атлетски стил со оваа машка качулка. Тој е обложен со руно во стилот на Шерпа во тешка категорија за врвно пријатно чувство и има варсити-јакни дизајн со убаво тело од кокошка кожа. Целосното затворање на предниот дел на копчето обезбедува вклопување, а аспираторот е исто така обложен со руно за да ја задржи главата топла додека сте надвор од градење на елементите. Два пригодни предни џебови ја комплетираат кошулата со качулка, која е достапна во асортиман на класични колорити за да ја надополни вашата гардероба со ладно време. Машка варсити руно худи : 100% полиестер. Копчиња за џемпери. Пораза за руно во тешка категорија. Дизајн на варсити со тело од лабава кожа. Целосно затворање на предниот дел на копчето. Контрастни долги ракави со ребрести, шарени манжетни. Аспиратор со руно со влечење. Две предни џебови. Ребреста, шарена полите. Достапно во разновидни бои. Машинско миење ладно, смалување суво ниско со слични бои, не бели.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Пистата Авенија Авенија Свет и земји на Wallидните уметности на платното „Пикадили“ европски култури к�

Увезен подигач за пешачење со момчиња во Лондон Faux nubuck горниот Мека кожена јака од ладил...

Кошулата за обука на долги ракави Mizuno Comp има конструкција со средна тежина со квалитети на влага за да в�

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

Оваа елегантна табела за бар дава модерна изјава во секој простор за јадење Заврши од розово злато има д

Правда Деца девојки Дете пакувани розова вратоврска боја дожд Пончо Барате забавна опрема за дожд? Овој

Оваа класична табела со акцент со фиока и полица за складирање е прекрасен додаток на секоја просторија

? 100 проценти оригинален лиценциран производ? Мулти џеб? Носење ленти? Големина Оваа торба за тимови има �

Севкупна ширина од страна на страна : 36 ".5 " D Големина : иверизирана 41 "и погоре Арии подготвени да висат.5

Вашата сакана блиску до срцето долго откако ќе поминат Ѓердан за кремирање за пепел ќе направи внимател

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Неверојатно мазно опаѓање : Од актерската екипа и повторно назад, овие линии со 8 влакна за риболов плете

F51 ALAT626 CEN 16211 10063 K4 Влез на географска ширина / векСатен хром тип на ставка : лост заклучување Бренд : Шлаж

Децата заслужуваат облека што е забавно да се носи, направена да трае и да го слави своето немилосрдно ч�

Покажете ја вашата поддршка со овие прекрасни, NHL Лос Анџелес Кингс Екстра мали обетки на објавување на �

Чорап на екипажот за џемпери за дами Уникатни дизајни и обрасци за да одговараат на сечиј стил Одлично и

Scroll