Новак
Црвен држач за муцки на „Блекхавк“, црна боја

Црвен држач за муцки на „Блекхавк“, црна боја

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3519.68

Затегнувачот на муцката на „Блекхавк Спорттер“, „Blackhawk Sportster Muzzle Touch“ е дизајнирана да биде совршен начин да ја задржите муцката на вашето огнено оружје на место. Оваа футрола за муцки од Блекхавк е направен со употреба на неверојатно издржлив најлон од 600 дени, кој обезбедува долготраен и издржлив производ. Фолчарот за држачи на „Блекхаук Муцки Спорттер“ е комплетен со 2 броја 5 клипови со брзина кои ви овозможуваат брза работа. Само во должина од 5 инчи, ова парче опрема за футрола Блекхавк е мала и лесна доволно што секоја дополнителна тежина ќе помине незабележана. За одличен начин да ја обезбедите муцката, изберете ја торбичката за држач за муцки на Muzzle Blackhawk.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Серијата Eclipse на Hellsters од надворешната страна е рачно изработена со непречено контурирана за да обезбед�

Серијата Eclipse на Hellsters од надворешната страна е рачно изработена со непречено контурирана за да обезбед�

Фолчот на слајд на отровот на Бјанки 75 е изработен од премија кожа со полно жито Дизајнот на футролата з�

Мисијата прва тактика е позната по мешање на уникатни дизајни, револуционерни материјали и техники на п

Фудбал на ременот на Tagua Premium Thumb 26 Црна, е засилен пауза за палецот за позитивно ослободување на Snap...

Ruger® Firebird MQR Holster by Allen® го содржи брзото ослободување на Fidlock® Snap Magnetic затворање, кое обезбедува самоувер�

Епоха на Blackhawk LEV 3 лесна лежиште на лежиштето на лежиштето 44 E013 BWL EPOCH L3 обликувана лесна должност за лежи�

Партнер со столбот на про3 должност Неговиот патентиран систем за заклучување со три точки горе, заден �

Model 7926 Accold Elite Compact Slight Sholderfeatures : Две големини се вклопуваат во најкомпактните 1 "светла со дијаметар ги д�

13527176868 30461 Добро дизајниран футрола со високо возење со затворена муцка што е идеална за поле, лов и секо�

ФОБУС ФОЛДЕР Тип : Рото ремен Боја : црнолево рачни рачни производи : Единствениот ротохолстер â ¢ систе�

Екстремните серии на Булдог има четири конструкции на wallидови Надворешната wallидна ткаенина е најлонск�

Scroll