Новак
Зајдисонце за зајдисонце на континентално спиење 10 Средна перница врвен хибриден душек и 8 дрво Бод пролетен сет, кралица

Зајдисонце за зајдисонце на континентално спиење 10 Средна перница врвен хибриден душек и 8 дрво Бод пролетен

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 4479.84

Овие извори ви ги зачуваат вашите извори. Душек на врвот на перницата : врвот на перницата е само она што треба да спиете мирно. спречувајќи ја инсталацијата. Дрвена кутија пролет : Дрвена кутија пролет направена од висока густа граѓа, така што ја апсорбира тежината и помага Душек за одржување на формата. Инсталација : Оставете го душекот целосно Проширете најмалку 2 дена пред употреба . Овој беспрекорен чист бел врв душек, граничен со црно, ќе му даде елегантен изглед. Изграден за удобност : Зајдисонце на континенталниот сон 10 "Врв со валани хибриден душек со средна перница е направен за да се осигурате дека спиете мирно. Испораки : Предметот вклучува душек на кралицата и пролетта на кутијата (рамка за кревет не е вклучена). Доаѓа со 1 "пена за ватенка на горниот и 1" за да додадете дополнителна удобност. Уживајте во удобниот сон додека изворите го оладуваат душекот и оставете оптимален проток на воздух во текот на целиот. Подигање и душек на врвот од лесно оштетување.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Ќе ви даде подобар ноќен одмор 396 innerspring verticoil 13 "Душекот ја ублажува болката во грбот и пената опфатена с�

Инженерски за да ги елиминираат точките на притисок, овој душек ви помага да се чувствувате поудобно од

Добро за грбот Инженерски за да ги елиминираат точките на притисок, овој душек ви помага да се чувствув�

Со најразлични опции на располагање, клиентите можат да го изберат производот што најдобро одговара на

Scroll