Новак
Единствени поволни цени за кујнски цедилка Коланд сад постави пластичен сад за одвод, портокалова, сина

Единствени поволни цени за кујнски цедилка Коланд сад постави пластичен сад за одвод, портокалова, сина

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.67

Квалитетен материјал, здрав и издржлив, не лизгачки и лесен за чистење. Кујната на кујната има двослоен дизајн за ефикасно миење и одвод на овошје и зеленчук. Внатрешниот сад може да исцеди овошје и зеленчук, а надворешниот сад може да задржи вода. Дизајнот на рачката е погодна за да го држите садот и да се чувствувате пријатно. Дизајнирано со дренажни дупки за забрзување на процесот на филтрирање и подобрување на ефикасноста на чистење. Единствени договори за кујнски цедилка за кујнски сад поставени пластични садови за одвод, портокалова, сина материјал : стр. Двоен дизајн дизајн. Издржлив и стабилен. Лесно за чистење. Погоден за чистење, миење и одвод на овошје и зеленчук.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Одлична вредност секојдневните силни хартиени крпи имаат 2лични листови кои се силни и апсорбирани, што

Современите моменти носат модерна софистицираност на случајното носење на вашето малечко Нашите кошул

Дневна под летото сонце покрај базенот или на плажа во оваа зачудувачка топла палмастастична костим за

Одете големи, квадратни и ретро со овие шик очила за сонце од Conform Grant Рамната рамка од розово злато има д�

Уметник : Мелиса Ванг Предмет : Флоралстил : Модерни и современи проодни типови : галерија обвиткано плат

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

Оваа оригинална модерна уметност од средниот век од дрво се вклопува и во рустикални декори, како и во с�

Оваа оригинална дрвена уметност се вклопува и во рустикални декори, како и во современи простори ДЕЛОВ�

Уметник : Роб Delamatersubject : Abstract Style : Modern & Modernural Product Type : Galleryзавиткана платно уметност Ова подготвено за обе

Внатрешната боја на Glidden® Fundamentals® е течна боја со низок VOC, низок ориентирана, која обезбедува добра крие

Мора да има слој : Шампионска мешавина од памук за девојчиња со дизајн на пуловер Оваа пријатна худи е со

Модерен класик, овие фармерки за подигање од Тера приближно ИНСЕАМ : 32 " Затворање : копче и патент мува...

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

Станете стилист за Барби и нејзините пријатели! Асортимирани мода за нивните 28 "Најдобри модни пријател

Компатибилен тонер за 15pk за замена на 3317335 (HF442) Цел тонер кертриџ за вашиот ласерски печатач B1160 & B1160 W за �

Трендовски бомбардер јакна е тука за да остане убаво! Лесен за носење и лесен за стил, овој бомбардер за

Оваа исклучителна модерна уметност во платното носи убавина во вашиот дом и канцеларија Оваа црвена мо�

Овој едриличар со голема големина има распон на крилјата од над 4 стапки! Одлично за на отворено и лесен �

Scroll