Новак
Синтетички обични панталони за мажи на Georgeорџ

Синтетички обични панталони за мажи на Georgeорџ

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.33

Со хибриден дизајн што може да се носи на работа, надвор за вечера или која било друга активност, овие синтетички обични панталони од Georgeорџ се разноврсен додаток на вашата гардероба. Внатрешната еластична лента за половината обезбедува дополнителна удобност за лесно, целодневно носење со мулти-џеб дизајн за да носи најважни работи. Изработена во мека, удобна ткаенина со двонасочно истегнување, овие панталони се спаруваат со поло кошули, повлекувачи или кратки ракави за комплетен, убав изглед. Само на. Материјал : 96% најлон/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина 32. Одговара : Опуштено вклопување. Подигнување и инсејм : среден пораст; 32 ”inseam. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ocketsебови : 2 џебови од предната рака; 1 џеб на поштенски нозе; 2 џебови од задниот поштенски патенти имаат најважни работи. Карактеристики : двонасочна ткаена ткаенина; Внатрешен еластичен половината. Синтетички обични панталони за мажи од Georgeорџ.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Летна гардероба : Комплетна Кул, панталони за дишење од Georgeорџ, направени во удобна ленена ткаенина, го п

Подготвени сте да се сретнете со вашиот нов омилен додаток на вашата гардероба за дневна облека? Воведу�

Истегнете плетено потези со вас за удобно вклопување во овие плетени панталони со 5 џебни машки Georgeорџ Р

Разновиден и многу убав Овој пар технолошки панталони од Chino од Georgeорџ го одржуваат случајно и удобно со

Започнете го викендот во кул, удобен стил со овие панталони Georgeорџ ogогер Изработени во ткаенина од Твил

Подготвени сте да се сретнете со вашиот нов омилен додаток на вашата гардероба за дневна облека? Воведу�

Паметниот стил започнува со панталоните за мажи на Georgeорџ со пространа, класична вклопување...

Разновиден и многу убав Овој пар технолошки панталони од Chino од Georgeорџ го одржуваат случајно и удобно со

Надградете ја вашата работна гардероба со тенок вклопување удобност, рамни предни пантолони од Georgeорџ..

Истегнете плетено потези со вас за удобно вклопување во овие плетени панталони со 5 џебни машки Georgeорџ Р

Тешко е да се победи вредноста на овие одлични панталони за мажи Елегантни линии, јамки на ременот и зад�

Разновиден и многу убав Овој пар технолошки панталони од Chino од Georgeорџ го одржуваат случајно и удобно со

Да го задржиме удобно Овие машки панталони од Georgeорџ се совршени за вашата секојдневна гардероба без ра

Оваа миење на пет џебни облеки е направено со истегнување и мека измиена ткаенина Оваа пантолона е диза�

Истегнете плетено потези со вас за удобно вклопување во овие плетени панталони со 5 џебни машки Georgeорџ Р

Добијте го најдоброто од двата света со панталони за џогер за мажи на Georgeорџ Изработена во јасна мешави�

Да го задржиме удобно Овие машки панталони од Georgeорџ се совршени за вашата секојдневна гардероба без ра

Scroll