Новак
Домашни решенија околу потресено дрво Декоративно тоалетно седиште

Домашни решенија околу потресено дрво Декоративно тоалетно седиште

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 0.33

Со привлечна естетска, модерен дизајн и трајна конструкција, домашните решенија околу потресеното дрво од фурнир од дрво е разумен, но сепак стилски, додаток на кој било декор на бања. Секое седиште е направено со современо, потресено дрво бара софистициран допир на стил на вашата бања. Опремено со бавен близок капак и седиштето, ова тоалетно седиште нежно се лизга затворено помагајќи да се избегнат залепените прсти и гласни плочи. Поддржаните шарки со хром се недооценет дизајнерски елемент што го прави ова тоалетно седиште уште повеќе добредојдено додавање на вашата бања. Овие шарки не само што изгледаат одлично, туку тие се вклопуваат во вашиот тоалет и нема да се мавтаат или не се лабави со текот на времето . Целиот хардвер е вклучен за да обезбеди силно вклопување. Ова стандардно, тркалезно седиште се вклопува во скоро сите тркалезни тоалети со леснотија и ќе го надградат целокупниот изглед и чувство на вашата бања. Кога станува збор за чистење, едноставно користете благи чистачи, или сапун и вода, за да ги избришете чистите.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Барате парче што го надминува тековниот тренд и ќе остане безвременски во вашиот дом во затворен просто

Уметник : Pablo Estebansubject : Floral Style : Eclectic Product Тип : галерија обвиткано платно уметност Ова подготвено за виси,

Овој тренд на меѓународниот Fortnite Lazershark Wallидот на wallидот на екранот за вчитување е дизајниран со високо

Св Северна Каролина, НЦАА Капчиња Северна Каролина Св НЦАА Северна Каролина Св НЦАА капи Северна Кароли

Уметник : Fab Funky Subject : Animals Tyle : Наутички прооден вид : галерија обвиткано платно уметност Ова подготвено з�

Уморни од возење велосипед низ истите два џемпери? Поместете ги класичните Cardis пристигна нов трендсете

Без границите на ткаенината на јуниорите на јуниорите назад Ками е симпатичен и удобен додаток на вашат

Таа плива во стил со овој пресечен костим за капење од wallидот! Украсено во летно подготвено печатење, ов�

Совршено е прилагодено за вашиот кревет, капакот на Duvet Flatiron е направена со одржлива супермека Tencel? Lyocell �

Нема ништо друго освен забавно со овие гигантски влечки од пом од Wonder Nation Овие папучи на мали деца имаат

Овој ранец на тврдо дно од Харт е дизајниран и конструиран за максимална алатка и удобност Бидејќи ќе но

Подлогата за сопирачките за замена на акциите Z17, роторот и хардверскиот комплет е буџетската замена на

Активни денови до опуштање дома, таа ќе ја сака покриеноста и поддршката на спортскиот градник на Авиа...

Останувајќи топло и удобно, само полесно се снајде со сетот на четкан основен слој на Исотонер Елегантн�

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Уметник : Абот Хандерсон Thayer Subject : People Style : Trational Product Type : Galleryзавиткано платно Арттис Подготвено за обесе

Оваа прекрасна, разноврсна област килим има високониско текстурирано чувство во класичен ориентален д�

Мишелин пилот спорт 4 SUV Tireenjoy Wome Ride, ние се грижиме за останатите SUV SUV Michelin Sport 4 го претвора вашиот SUV во сп

Лесно за носење и совршено за салата и пошироко Оваа маица за удобност од мажите од атлетски дела е напр�

Подготвени за обесени презентации кои се достапни во различни големини трговска марка ликовна уметнос�

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Овие тимски производи нема да остават без сомнение за кого се вкорени кога ќе се повлечете за Партија на

Scroll