Новак
Да 4all Кампување нож со стартер за обвивка и оган - Тактички нож H152

Да 4all Кампување нож со стартер за обвивка и оган - Тактички нож H152

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1119.84

• Тежина приближно 10 мл . • Сечилото на нож е изработено од 420 не'рѓосувачки челик за додадена јачина и издржливост. • Сечиво остри не'рѓосувачки челик е идеално за идеално за идеално за идеално Ефективно сецкање, сечење или кожа на кожата, а забот на пилата ви помага да пресечете густо зеленило. • Димензии : 10,75 "Целокупната должина - 6" должина на сечилото и 4,75 "должина на рачката. • Нож за опстанок на тактички лов на тешки точки со цврста конструкција. Сигурен тактички нож за лов мери во должина од 10,75 ”во целост и должината на сечилото е 6,25”. • Рачните жлебови на рачката помагаат да се спречи лизгање дури и во влажното време. • Идеално за лов, кампување, пешачење, авантури на отворено. Да, сечилото со нож од 41 е направено од 420 не'рѓосувачки челик, кој е силен, исправен и остар. Покрај тоа, нашата рачка е убаво завршена со жлеб на прсти за цврсти затегнувања и чувар на прсти за вашата безбедност. Не се во употреба. • Дојдете со стартер за пожар (по избор) за итна употреба во сите ситуации. • 4,5 ”долга рачка е изградена за да се вклопи добро во вашите раце и да ви овозможи удобно да го користите ножот. Нашиот дизајн на ножеви е практичен, класично стилизиран и елегантен, така што е особено добро прилагоден за ловни патувања. Целиот нож доаѓа со обвивка за појас, што го прави совршено да се носите на вашата следна авантура.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Работев со акварел и исто така уживам во сликањето на дрво со акрилни бои Од рана возраст, се чувствував

Нејзините очи и прстенестиот прст ќе искраат светло кога ќе ја претставите со овој прстен за земање зди�

Лесен и брз сув Вие не сакате да останете влажни со часови откако ќе го напуштите базенот, кој го прави т�

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие декоративни естетск�

Без разлика дали излегувате, висат со пријателите или останете внатре, станете пријатно со Duster Cardigan на Te

Доверба од родители и сакани од деца, Малата Starвезда Органски е дизајниран со поголемо добро во умот Од �

Inенски цветни вез го украсува овој симпатичен џемпер на пуловер од историјата на дизајнот Детали за реб

Daintyhigh Полски не'рѓосувачки челик10мм Сваровски кристал14к јонски позлата18 инчи ланци за врски1 .5 инчи Extend

Нејасните, празнични и забавни се само неколку начини да го опишеме нашиот начин да ги славиме велигден�

Спијте во стил во овој пријатна PJ поставена посветена на некои од најпознатите национални паркови во зе

Заштитниците на листовите со страничен товар Ејвори ви помагаат да ги чувате вашите важни документи за�

NFL со долги ракави со долги ракави, бесплатен превоз на нарачки над 35 американски долари на продавницата

Уметник : Валари Wadesubject : Animalsstyle : Modern & Cote Moper Product Type : Galleryзавиткана платно уметност Ова подготвено за вис�

Протоколот V36 е стилска модернизација на разделен дизајн на пет зборувани Протоколот V36 е специјално н�

Оваа прекрасна шарена уметност Tulip III Canvas се печати со употреба на највисок квалитет на мастило отпорни �

Харт 20 V 1 галон бело влажно / сув вакуум hpwd33 расчистува хаос од сите видови околу куќата Заедно со цицање

Ловечките нараквици Хантворт ви помагаат да го направите ударот додека ги штитат вашите раце, давајќи в

Scroll