Новак
Без граници машко руно дуксе

Без граници машко руно дуксе

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 384.00

Убава Худи! Оваа машка руно качулка од без граници, главен гардероба што е тука за да остане, е направена во удобна ткаенина со класичен дизајн на пуловер. Предниот џеб за кенгур додава погодност за да можете да ги носите вашите најважни работи насекаде и има огромна силуета за дополнителна удобност со вашиот обичен стил. Исклучиво на. Материјал : тело : 60% памук/40% полиестер; Ребра : 58% памук/39% полиестер/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Преголема. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Предниот џеб од кенгур. Карактеристики : прикачен аспиратор; Ребреста половината и манжетните. Машка руно худи од без граници.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Кул слој! Оваа машка качулка од без граници има шарени, привлечни графички отпечатоци и лесно го комплет

Худи од руно во тешка категорија, во кој има класично лого на колачиња Мауи и Синови на ракав на ракавот..

Дизајн со аспиратор за влечење за да го запечати ладното управувано од ветрот Патентот на поштенскиот п

Дожд или снег на хоризонтот? Нема проблем Оваа худи со вода од вода што ја отповика од филер ќе ве одржув�

Дополнителен додаток на следната прошетка на риболов или авантура на отворено, оваа машка перформанси �

Добијте одлична покриеност на и исклучување на работата во оваа работна облека за Wrangler Manive Nage Sneove UPF 40 Sun

Ажурирајте ја вашата колекција на худи со овој разноврсен, удобен пулвер за мажи Оваа дуксерка со худи о

Овој џемпер со капи е достапен во најразлични бои, може лесно да се совпадне со џемпери, панталони и фарм

Удобно кул Ниту една граница не ја зема класичната качулка и го ажурира со дизајн на предните копчиња и �

Овој француски Тери Худи е стилска надградба на вашата омилена маичка која е совршена за удобно време в�

Одлучете се за кратки ракави со оваа нова омилена худи од без граници направени во мекиот француски Тер�

Спортски, обичен и удобен, американскиот Поло Асн Машки руно термички слоеви на качулка со целосна зип н

Врвот на руно од четвртзип на Расел го става вашиот стил на ладно време во движење со мазно, меко руно шт�

Ажурирајте ја вашата колекција на худи со овој разноврсен, удобен пулвер за мажи Оваа дуксерка со худи о

Wrangler® Машки долги ракави Худи, големина S2xlelevate вашата секојдневна удобност во оваа лесна машка мешавина

Оди тимски грешки Оваа машка маичка за екипирање на машката го прави оценката со забавен, шарен графичк�

Одлучете се за кратки ракави со оваа нова омилена худи од без граници направени во мекиот француски Тер�

Спортски, обичен и удобен, американскиот Поло Асн Машки руно термички слоеви на качулка со целосна зип н

Оваа машка руно од Reebok е стилски и удобно во мека ткаенина од памукмешавина (80% памук / 20% полиестер) што �

Леонардо, Рафаел, Микеланџело и Донатело, вашите омилени херои во половина школка, се прикажани на овој �

Дали ќе биде ден на маица или ден на качулка? Што ако е и двете? Тапирање на вратот на скејт логото на Тони

Добредојдовте на сезоната без граници со средна тежина Контрастните ракави на ракави му даваат на овој

Мекото, издржливо руно со двојно игла, вратот на вратот и куќите, останува силно кога работите или играт�

Добредојдовте на сезоната без граници со средна тежина Контрастните ракави на ракави му даваат на овој

Убава Худи! Оваа машка руно качулка од без граници, главен гардероба што е тука за да остане, е направена

Убава Худи! Оваа машка руно качулка од без граници, главен гардероба што е тука за да остане, е направена

Худиот за кратки ракави на и1 машки е повеќенаменски пуловер за активна облека што сте го барале Направе

Лесното, меко и удобно, шарената качулка од слободното склопување е идеална за положување со вистинскат

Scroll