Новак
Ekena Millwork 2 w 10 d 1 2 h челична заграда за висина на полиците, зачукана кафеава

Ekena Millwork 2 w 10 d 1 2 h челична заграда за висина на полиците, зачукана кафеава

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 320.00

Инсталацијата е ветре со претходно дупчење дупки. Челикот ја исполнува побарувачката за урбан, индустриски или рафиниран стил на фарма и декор. Челикот обезбедува трајна, цврста поддршка со зачудувачка привлечност и добро се држи во влажни области. Веднаш надградете просторија со импресивно отворено полици или модернизирана поддршка за под-кабинет. Создадете впечатлив контраст против темно дрво или боја. Дизајнирајте со вашиот личен стил на ум и донесете ја радоста на вашиот простор со најголемата колекција на челични загради достапни на пазарот денес. Совршено за апликации за countertop, кабинет и полица. Пред-дупчат дупки за монтирање за лесна инсталација. Најсовремени дизајни во најразлични големини. Висококвалитетен, 1/4 "Тешки метал нуди трајна, цврста поддршка. Единствени и модерни дизајни за сите стилови на украси. Достапни во најразлични специјализирани рачно насликани завршувања.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Шупниот дизајн исто така ви овозможува да скриете кабел, цевки или да направите прилагодени светлосни к

Лесен, лесен за инсталирање со едноставно блокирање на дрво Плус, тие се практично бесплатно за одржува�

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Нашите пиластери се висококвалитетни ПВЦ направени за да личат на шармот на дрво, но без влошување и одр

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

Колоните на ендораалуминиум се солиден избор за потребите за подобрување на вашиот дом...

Нашите греди на таванот на дрво ендуратан, се неверојатна инвестиција, обезбедувајќи исклучителен изгл

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Достапно во повеќе ширини, длабочини и височини за да одговараат на практично секој проект.Гредите од д�

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Колоните на ендоракамен се првиот избор кај градителите и сопствениците на домови Овие колони од комер�

ПВЦпедиментите не се порозни што им овозможуваат да се држат против најсилните природни елементи ПВЦ п�

Нашето прекрасно обликување на панели и агли додаваат декоративно, историско, чувство на wallsидови, тава�

Нашата прекрасна железничка столица додава декоративно, историско, чувство на wallsидови, тавани и парчињ

Нашите греди можат лесно да се инсталираат како проект DIY со стандардни алатки и хардвер За луксузно ажу

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

Поради неговата лесна тежина и леснотијата на инсталација, можете лесно да создадете карактеристика за

Scroll